Bonus powitalny eToto 200% za wpłatę!

4 października 2018 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
etoto bonus 200 procent 1000zl 2021

Świetna oferta przy zakładaniu konta od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo otwierających konta graczy. Zyskaj 1000 zł w dodatkach. Tego rodzaju propozycja nie pojawia się cyklicznie wśród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów internetowych stąd warto przypatrzyć się jej do głębi. Bo warto!

Bonus w trakcie rejestracji to raczej reguła wśród bukmacherów w Polsce, jednakże by zapewniać graczom 200 procent za ich wpłatę – to trudno coś takiego znaleźć pośród kolejnych promocji w trakcie rejestracji. Jedynie totolotek.pl i lvbet.pl przyznają ponad 1000 zł w dodatkach przy zakładaniu konta, jednakże to tylko 100% początkowej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Warunki propozycji eToto

Jak wzmiankowaliśmy ostatnio wymieniony legalny bukmacher online wprowadził nową promocję powitalną, w miejsce wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną ukazujemy promocję Zgarnij 1000 zł od eTOTO.
Patrząc na wysokie zainteresowanie promocjami bukmacherskimi w Polsce wśród typujących zdarzenia firma bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najfajniejszą propozycją dla grających na początek. U dołu pokazaliśmy szczyptę wiadomości na temat oryginalnej promocji powitalnej:

W następnej ofercie przy rejestracji Zgarnij 1000 zł, gracz za swoje dwa pierwsze depozyty zdobyć jest w stanie i 1000 złotych:
– pierwszy przelew na konto gracza będzie powiększony o 200% do 100 złotych (innymi słowy wystarczy depozyt 50 złotych, żeby pozyskać 100 zł), co jest wyjątkowe wśród bukmacherów legalnych w Kraju. Nie ma szans znaleźć buka jaki zwiększa depozyt o taki procent.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

– kolejny transfer na konto gracza pozostanie powiększony o 100 procent do realnie 900 złotych !

Wskutek tego ogółem gracz za swoje 2 pierwotne przelewy zdoła zdobyć 1000 zł.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać wszelcy typujący mecze, jacy do tej pory nie przeprowadzili początkowej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u bukmachera (są w stanie pozyskać obydwa bonusy) lub wtórej wpłaty (są w stanie pozyskać wtóry dodatek), pomijając nawet czas założenia konta gracza.

W przypadku pytań wskazane jest zweryfikować przepisy na www.etoto.pl.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Otagowane: