Apka Betclic czyli obstawianie przez mobile

16 lipca 2019 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
betclic bukmacher cashback rejestracja 2021

Legalny bukmacher Betclic to popularny europejski bukmacher internetowy. Dzisiaj ponad 9 000 000 klientów korzysta z pokaźnej oferty zakładów sportowych Betclic. Niezależnie od naszego kraju, spółka z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii oraz Szwecji. Tenże legalny bukmacher internetowy prowadzi działalność na podstawie o licencji nabytej konkretnym kraju, żeby gracz posiadał pełne przekonanie, że typowania wydarzeń sportowych na stronie www.betclic.pl jest pod każdym względem legalne.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Apk mobilna Betclic

Bukmacher online mocno angażuje się w rozwój aplikacji na telefony. Jednocześnie na Androidzie jak i na iOS apka robi odczucie banalnej a stosowanie jej nie przynosi w praktyce żadnych problemów nie jedynie rasowym graczom, jednakowoż i osobom, które poczynają obstawiać mecze online.
Z pułapu aplikacji mamy akces do wszelkich funkcjonalności serwisu, co wyróżnia Betclic w stosunku do kolejnych spółek bukmacherskich funkcjonujących w naszym kraju. Mając aplikację zapewnia to nam możliwość nie jedynie typowania meczy, ale i obserwowania meczy na żywo, najfajniejszych wydarzeń sportowych.

Cashback w Betclic

Betclic.pl proponuje najbardziej opłacalny bonus na start w Kraju w postaci – 500 zł cashbacku od początkowego zakładu. Oznacza to, że jeżeli Twój początkowy kupon będzie chybiony, wtedy na Twoje konto bukmacher internetowy wręczy Wam jego stawkę minus 12% taksa.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Dlatego, by w całości wyczerpać dodatek po rejestracji i otrzymać zwrot (inaczej cashback) kasy w wielkości 500 zł, trzeba postawić kupon za 568 zł. By zrealizować wygrane promocyjne pozyskane w formie cashbacku, należy obrócić nimi x4 po kursie minimummin. 2,00.

Zakłady i oferta Betclic

Przyjemnym rozwiązaniem, patrząc od strony grającego, jest opcja Multi+. Tenże bukmacher na blankiecie z 4 pojedynkami zapłaci 50% podatku, a na zakładzie z 5 pojedynkami całość.
W dodatku im więcej meczów dodasz do kuponu, tym więcej zdołasz zyskać. Przy więcej niż 12 meczach, bukmacher internetowy dodaje aż 50% do wygranej.

Oferta zakładów sportowych jest mocno zasobna. Abstrahując od ewidentnych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Europy lub wielkoszlemowe turnieje tenisa, w ofercie spółki wypatrzymy też zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe tudzież mniej modne w Kraju, jak dart, baseball, golf snooker bądź wyścigi konne.
Ciężko odszukać dyscyplinę, której omawiany bukmacher nie posiadałby w ofercie.
Nie brak też sportowych zakładów specjalnych oraz zwyczajowo rozrywkowych, na miarę na to kto będzie głową państwa w Polsce po kolejnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozwija się niezwykle mocno i to widać. Widzi to również Betclic i daje możliwość typowania rozgrywek w grach jak Counter Strike, League od Legends lub Dota.
Typujący będą radzi z kursów, dlatego że te w porównaniu do pozostałych funkcjonujących na lokalnym rynku bukmacherów wyglądają na wyższe.

W Betclic można sięgnąć po Cashout, innymi słowy możliwości prostszego rozliczenia kuponu – przed zakończeniem wszystkich wydarzeń z kuponu. Suma wygranej będzie należycie przeliczana zależnie od ilości zdarzeń pozostających na blankiecie oraz ich kursu.

betclic promocje na start 2021

Betclic sponsorem

Nadzwyczaj efektownie wygląda współpraca z drużyną Polski w siatkówce z którą Betclic podpisał umowę. Bukmacher internetowy jest w tej chwili na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest też kluczowym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice plus oficjalnym sponsorem zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko prezentuje, że Betclic aktualnie od samego startu chce bardzo promować się wśród polskich kibiców.

Spotkania live w Betclic TV

Jak wcześniej nadmieniłem Kibice sportu posiadają możność obserwowania najważniejszych spotkań jak: rozgrywki NBA – w fazie PlayOff, pojedynki Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także mnóstwo największych turniejów tenisa.

Wpłaty oraz wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz dokonać depozyt już od 1 zł. Każda z operacji finansowych, a więc także wpłata, jak i wypłata, są za free. Gracz pragnący dostarczyć pieniądze może sięgnąć do platformy Przelewy24, przez to pieniądze bezzwłocznie znajdą się na rachunku w serwisie do akceptowania kuponów. Oczywiście, można też posłużyć się kartą płatniczą.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Opinia o Betclic

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher internetowy, który świadczy już na starcie sporo dobrze zapowiadających się rozwiązań, które z perspektywy użytkownika mogą zaznaczyć się jako ważkie. Pozytywami zostaną bezspornie: apka mobilna, solidne kursy plus oferta Multi+. Polecamy żeby sprawdzić nieniniejszego międzynarodowego buka również dla bonusu powitalnego, którego w Polsce na takich warunkach nikt nie oferował.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Otagowane: