Skoki narciarskie w Fortunie

30 listopada 2020 Dodane w Jak grać u bukmachera przez Brak komentarzy
skoki narciarskie zaklady bukmacherskie 2021

Jeśli ciekawią Cię skoki narciarskie a dodatkowo uwielbiasz obstawiać zakłady sportowe przez internet to mamy dla Was doskonałą wiadomość…

Legalnie działający bukmacher wirtualny Fortuna sygnował umowę o sponsoringu z PZN. Dzięki temu podpisowi tenże bukmacher będzie podstawowym sponsorem Polskiej Drużyny w Skokach Narciarskich.

Skoki narciarskie w Fortunie

to niewątpliwie polski sport narodowy. Wskutek wielkich sukcesów indywidualnych oraz w drużynie od parunastu lat skoki pozostają w rankingach dyscyplin zajmując największą atencję fanów w Polsce.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Podobną tendencję dostrzegamy zarazem w branży zakładów sportowych. Typy na wynik rywalizacji skoczków co rok są co rusz bardziej modne pośród klientów portalu do obstawiania meczy www.fortuna.pl.
Podczas zimy to sport jaki jest w wiodącej 5 najczęściej preferowanych przez polskich graczy. Głęboko ufamy w to, iż ekstra passa naszych skoków narciarskich będzie utrzymywać się jeszcze nadzwyczaj długo, a nasze zaangażowanie w patronat i najbardziej szczegółowa w sektorze oferta zakładów na skoki narciarskie umożliwi bieżącej dziedzinie dotrzeć nawet do mistrzowskiej trójki z reguły obstawianych sportów w naszym portalu do obstawiania on line, mówi Konrad Komarczuk – prezes Fortuny.

Bardzo się radujemy z rozpoczęcia współpracy z kolejnym kontrahentem. To krok w właściwym kierunku, umacniający stabilność finansową Polskiego Związku Narciarskiego. Wzdłuż i wszerz firmy bukmacherskie bardzo wspierają teamy, związki oraz pełne dyscypliny, bowiem z zrozumiałych motywów zależy im na promocji. Zarówno dla krajowego narciarstwa, a także dla Fortuny, przedsięwzięta dziś kooperacja dostarczy multum interesujących skutków – ogłosił szef PZN.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Skoki narciarskie na zakładach u bukmachera

W następnym sezonie PŚ w skokach narciarskich zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie w Fortunie wspomagane zostaną m.in. kampanią w TV, ogłoszeniami w periodykach, a także akcjami w internecie. Za zorganizowanie projektu oraz urzeczywistnienie działań odpowiedzialna jest spółka The Digitals. Legalny bukmacher internetowy Fortuna jest zarazem donatorem Strefy Kibica w czasie rozpoczynających sezon konkursów w Wiśle.

Biorąc pod uwagę, iż wymieniony bukmacher on-line będzie blisko naszej kadry, utworzył szereg promocji dla Graczy powiązanych ze skokami narciarskimi…

Happy Hours na skoki 2 godziny przed skokami (czyli bonus +14% do godnie wytypowanych kuponów),.
Więcej szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/Happy_Hours_skoki_narciarskie.html

– Bonus na zakłady w trakcie na skoki – reguły skrótowo: Mamy dla Każdego z was kupon bez ryzyka. Jeżeli zaryzykowany u Nas zakład na skoczka albo drużynę w trakcie jednego z konkursów będzie niepoprawny, grający uzyska od nas dodatek w wysokości 10 zł.
Trochę szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/miekkie_ladowanie_skoki_bez_ryzyka.html

Bukmacher wirtualny Fortuna to czołowa, legalnie działająca spółka sektora zakładów sportowych w Polsce.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ten legalnie funkcjonujący bukmacher od kilku lat wspiera krajowy sport, wspomagając m.in. Legię Warszawa i piłkarską 1 Liga.

Otagowane: