Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
fortuna-opinie

Bukmacher z zakładem bez ryzyka - FORTUNA

Jesteśmy przekonani, że strona do zawierania zakładów bukmacherskich firmy Fortuna nie ma sobie równych. Dziękujemy Ci z góry za zapoznanie się z ofertą kursową i opiniami o Fortunie - mamy nadzieję, że nasze kursy i promocje bukmacherskie na start przypadły Ci do gustu. Jesteśmy dumni z naszych produktów i dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony na naszych stronach obfitował w wyjątkowe emocje i nagrody.

Zarejestruj się i i odbierz zakład bez ryzyka.

Pamiętaj że jedynie zarejestrowany użytkownik może prowadzić grę w serwisie Fortuna i obstawiać wyniki meczów. W celu rejestracji należy przejść na stronę załóż konto wypełnić wszystkie wymagane pola oraz zapoznać się i zaakceptować postanowienia regulaminu.


ZASILANIE KONTA
Dopuszczamy wiele różnych metod płatności, w tym karty kredytowe, przekazy i inne. Zaloguj się na konto u , a następnie kliknij opcję Wpłata. Na następnej stronie zostanie wyświetlona lista opcji wpłaty. Wybierz opcję wpłaty i postępuj zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami. Poszczególne opcje różnią się procedurą, czasem realizacji przelewu i opłatami.
Gdy odbierzemy potwierdzenie, że pieniądze zostały przelane do naszego systemu, kwota przelewu zostanie zaksięgowana na Twoim koncie gracza. Odbiór każdej wpłaty i każdą wypłatę potwierdzimy wiadomością e-mail. Przechowuj te pokwitowania. Każde potwierdzenie będzie zawierać naliczoną kwotę i tytuł wykazywany na wyciągu z konta bankowego.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka
WYPŁATA ZAROBIONYCH PIENIĘDZY
Zaloguj się na swoje konto i wybierz opcję Wypłata. Na następnej stronie zostanie wyświetlona lista opcji wypłaty.
Wybierz opcję wypłaty i postępuj zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami. Wypłacana kwota będzie przetwarzana w następujący sposób:

1. Zawsze możemy wedle własnego uznania dokonać wypłaty części lub całości podejmowanych środków, wycofując wszelkie obciążenia karty debetowej lub wirtualnych kont płatniczych.
2. Po zrealizowaniu wypłaty wysyłamy pocztą e-mail pokwitowanie zawierające numer potwierdzenia oraz szczegółowe informacje o wypłaconej kwocie i sposobie jej przesłania. Zachowaj to pokwitowanie.

 

OPINIE O FORTUNIE

Naszym zdaniem to solidny czeski bukmacher, który na tą chwilę jest jednym z najlepszych legalnie działających bukmacherów w Polsce oferującym zakład bez ryzyka na start. Do tego porównując kursy - choćby z STS czy Superbet stawiam go na pierwszym miejscu wśród w 100% legalnie działających. No i do tego super promocje bukmacherskie - bez depozytu i wspomniany zakład bez ryzyka przegranej.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl