Co to jest stream czyli niezawodna pomoc typerów?

14 listopada 2018 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
stream meczow co to jest 2022

Typując jakiekolwiek wydarzenie sportowe z pewnością możemy wcześniej zobaczyć czy będzie ono transmitowane w telewizji czy też u naszego bukmachera. Mało jest bukmacherów, którzy mają bogatą ofertę na żywo. Na szybko można z pewnością polecić bukmachera Fortuna czy STS.

To bukmacherzy doskonale znani Polakom. Mówiąc jednak transmisje sportowe na żywo nie mamy na myśli animacji, które u powyższych bukmacherów są dostępne niemal zawsze. Ale i na to znajdziemy rozwiązanie – stream meczów.

Dzięki temu nigdy nie opuścimy żadnego meczu! Ale zacznijmy od początku.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Czym jest stream ?

Wpisując to w wyszukiwarkę znajdziemy mnóstwo stron internetowych, które oferują nam możliwość oglądania meczów online na żywo.

To jest główna oferta owych stron. Wchodząc na nie mamy od razu widać na trwające spotkania, a także na te nadchodzące. Oglądać możemy piłkę nożną, tenisa ziemnego, koszykówkę, siatkówkę i wiele innych dyscyplin sportowych.

Trzeba przyznać, że dla typera owy stream meczów to bardzo ciekawe i przede wszystkim przydane narzędzie. Tym bardziej dla osób, które typują mecze na żywo.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Transmisja online meczu to nie jedyna oferta owych stron. Jeśli nie zdążyliśmy na czas to możemy skorzystać z innej równie ciekawej opcji, której raczej nie znajdziemy u żadnego bukmachera za żadne pieniądze. To skróty meczów.

Co prawda nic nam to już nie da w typowaniu danego spotkania, ale zawsze możemy popatrzeć na kilka minut danego wydarzenia sportowego. Niekiedy są to ważne minuty, które pokazują na co stać danego zawodnika czy drużynę. Z kolei te informacje mogą być cenne podczas kolejne meczu.

Co do samych transmisji to warto również wspomnieć o tym, że przy każdym spotkaniu znajdziemy kilka linków. Dzięki temu dana strona nie jest przeciążona. Możemy sprawdzić, która transmisja działa lepiej i z niej skorzystać.

Niektóre z nich mogą również nie działać, a za jeszcze inne trzeba będzie uiścić zapłatę. Warto również dodać, że nie wszystkie linki są transmisjami polskojęzycznymi choć to dla niektórych nie ma zupełnie znaczenia.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Otagowane: