Fortuna a KSW

17 czerwca 2020 Dodane w Jak grać u bukmachera przez Brak komentarzy
ksw fortuna oferta zakladow 2021

Legalny bukmacher internetowy Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), zapoczątkowały kooperację. A to znaczy obstawianie walk KSW u tegoż buka.
Sygnowany 2-letni kontrakt obejmuje każde walki w klatce KSW założone na 2020 oraz 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie widoczne przy zdarzeniach organizowanych przez Organizację KSW. Bukmacher internetowy utworzył dla amatorów MMA rozliczne bonusy, konkursy a także zakłady nadzwyczajne, jakie znajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Obstawiaj MMA z Fortuną

Ciągłe powiększanie partnerstw w interesach jest dla nas decydujące w rozkwicie nie wyłącznie samej Federacji KSW, lecz i całej dziedziny sportowej. Niezmiernie się cieszę, iż do gremia partnerów przystąpił lider zakładów bukmacherskich w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie wyłącznie na rynku polskim, lecz także przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Niesłychanie raduję się z przedsięwziętej współpracy a także mam nadzieję, iż doda ona obu organizacjom bez liku satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, naczelny Federacji KSW.

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas oczywistą decyzją. Od długiego okresu oglądamy znaczny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to poważana a co więcej bardzo szeroko rozpoznawalna jednostka w świecie sportów walki, stąd zakładamy, iż z powodu tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszelkich fanatyków MMA oraz dotrze do jeszcze liczniejszej gromady ludzi obserwujących każde wydarzenie urządzane przez Organizację KSW.

Już teraz oferujemy najwyższą liczbę zakładów przed walką i w trakcie w Polsce na dowolne najważniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, iż zacząwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa a także marketingowa będzie nadal bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk CEO Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie i jedna z w najwyższym stopniu uznanych na świecie. To obecnie co więcej drugie obok Tour de Pologne lokalne przedsięwzięcie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach zrealizowanych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii konkurowało z górą 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat kreuje historię europejskiego MMA, organizując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA w Europie. Jednostka upowszechnia dyscyplinę a także rozwija jej sportowe gwiazdy.

W ostatnim czasie Spółka święci spore sukcesy: zrealizowała wzorcowo drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo unikalne walki za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Fortuna to nie wyłącznie walki w klatce 😉

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w skład spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, znaczącej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady wzajemne.

W naszym Kraju ów legalnie działający bukmacher on line prowadzi działalność w kanale w sieci na www.efortuna.pl plus w aplikacjach mobilnych na Android a także iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Typy na KSW znaleźliśmy dla przykładu na: Obstawiamy walki KSW