Legalni bukmacherzy a Formuła 1

28 sierpnia 2018 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
obstawianie formula 1 2021

Od lat zawodowi typerzy podpowiadają, by nie nastawiać się na faworytów i nie grać tym samym na pewniaków. W świecie zakładów bukmacherskich nie daje to pewności zarobku, bo przecież gdyby tak było każdy z nas obstawiałby tylko mecze.

Tą samą zasadę kierują się początkujący w przypadku Formuły 1. Bo przecież na co zważać uwagę? Czym możemy się tutaj podpierać?

Jeśli wystawiony jest niski kurs u bukmachera na danego zawodnika to należy na niego stawiać. Nic bardziej mylnego. Każdy wyścig tego sportu motorowego wymaga dogłębnej analizy. W innym przypadku szykujmy się na kolejne straty finansowe.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

CZYM POWINNIŚMY SIĘ ZATEM KIEROWAĆ?

Oczywiście pozycją Pole Position. Ogólnie przyjmuje się, że ok. połowy kierowców, którzy ruszają z pierwszego miejsca mogą również wygrać wyścig. Jednak badając to dogłębniej zauważymy, że te procenty różnią się już w zależności od toru F1. Dlatego warto dodatkowo spojrzeć na statystyki toru (wszyscy legalni bukmacherzy je prezentują). Może być tak, że daje on większe szanse na wyprzedzenie i już kierowca z drugiego miejsca ma podobne możliwości, by wygrać.

Poza tą łatwą wiadomością do sprawdzenia kolejnym ważnym czynnikiem może być pogoda. Kiedy zaczyna padać deszcz wszystkie inne analizy mogą być zupełnie na marne. Dlatego warto spojrzeć czy podczas meczu ma być jakaś gwałtowna zmiana pogody? Czy będzie padać?

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Jeśli tak to w którym momencie i jak długo? A skoro mowa o pogodzie to należy wymienić kolejny ważny aspekt jakim jest ogumienie.

FORMUŁA 1 U LEGALNYCH BUKMACHERÓW

Każde ogumienie ma swoją indywidualną charakterystykę. Które z nich są bardziej przewidywalne, a które korzystniejsze w przypadku chęci wyprzedzenia? Swój czas warto zainwestować również w analizę toru F1. Tu każdy tor jest inny.

Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć czy tor posiada wiele prostych, które dają możliwość wyprzedzenia. A może jest on bardzo kręty i tego miejsca już nie jest tak dużo? I to właściwie najważniejsze informacje, które powinniśmy sprawdzić, by obstawiać z sukcesem Formułę 1 u legalnych bukmacherów w internecie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

To jednak szybki sport, w którym o zwycięstwie decydują przecież ułamki sekundy, dlatego starajmy się szukać „value”.

Otagowane: