Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce

19 września 2018 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
Legalny bukmacher internetowy 2021

W Polsce są miliony osób, które korzystają z zakładów bukmacherskich. Ocenia się, że jest ich spokojnie ponad 4 miliony!

A liczba ta wzrasta z każdym rokiem. Obracając się w tematyce zarabiania przez Internet nie sposób o nich nie słyszeć. Jednak przygodą z bukmacherką dla większości z nas zaczęła się już w szkole. Wtedy gra była raczej zabawą, gdzie „inwestowaliśmy” dosłownie kilka złotych.

Dziś dla coraz większej grupy osób zakłady bukmacherskie to sposób na życie i główne źródło dochodu. Możemy być niemal pewni, że większości z tych osób, które miały do czynienia z obstawianiem nie zastanawiało się czy gra u danego bukmachera jest legalna.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bo skoro inni korzystają z danej strony internetowej danej firmy bukmacherskiej i nic im nie jest to dlaczego ma coś złego przydarzyć się nam? Co więcej, niektóre osoby specjalnie nie wybierają legalnych bukmacherów, ponieważ wiąże się z tym 12% podatek. Choć…

Taki Totolotek.pl czy Milenium.pl – oferuję kilka razy w tygodniu obstawianie bez podatku!

 

Legalny bukmacher internetowy

Mało kto jednak wie, że legalne zakłady bukmacherskie w Polsce są możliwe. Wszystkiego muszą dopilnować jednak same firmy bukmacherskie. Co muszą zrobić? W Polsce muszą wykupić specjalną licencję, która umożliwia im legalne działanie na terenie całej Polski.

Dzięki temu mogą bez żadnego strachu otwierać koel jen punkty stacjonarne i przyjmować zakłady bukmacherskie. Osoby, które zaczynają mieć coraz lepszą opinię na ten temat z pewnością zastanawiają się jaki bukmacherzy należą do tej grupy.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Poniżej zatem przedstawimy zestawienie bukmacherów, którzy wykupili licencję i mogą od nas legalnie pobierać zakłady – a do tego oferują darmowy zakład bez depozytu.

Do tej grupy należy m.in.: Fortuna, STS, Totolotek czy eTOTO. To najpopularniejsi legalni bukmacherzy w Polsce.

Nie musimy się zatem obawiać, że ktoś zobaczy jak próbujemy wejść do ich punktu stacjonarnego, by obstawiać mecze. Jeśli dopiero myślimy o tym gdzie założyć konto bukmacherskie, jakiego bukmachera internetowego wybrać to warto zastanowić się nad legalnymi bukmacherami, którzy mają naprawdę solidną ofertę, a obstawiać mecze możemy nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także w Internecie.

Otagowane: