Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
Legalne promocje bukmacherskie

Najlepsze promocje bukmacherskie - szukamy

Na pewno nie powinna to być główna kwestia przy wyborze bukmachera. Z pewnością promocje bukmacherskie w dodatku bez depozytu są zazwyczaj dla Polaków jednym z ciekawszych kryteriów, ale pamiętajmy, że kiedy zdobędziemy już dany bonus to często musimy nim obrócić kilka razy.
A jeśli dany bukmacher internetowy nie ma ciekawej oferty z naszej ulubionej piłki plażowej to jaki ma sens posiadać tam konto?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

Jak widać nie łatwo jest wybrać gdzie warto mieć konto i u którego bukmachera grać, ale pamiętajmy, że nie musimy ograniczać się do jednego serwisu. Konta możemy mieć o jednego, trzech, a nawet dziesięciu różnych bukmacherów w internecie.

Najlepsi bukmacherzy internetowi cały czas walczą o kolejnych użytkowników. O ile spełniamy podstawowe warunki nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z oferty kilku bukmacherów.
To pozwala nam na jeszcze większe zarobki. O ile na rynku jest już kilkanaście sprawdzonych marek to najwięcej uwagi powinniśmy zwracać na bukmacherów, którzy dopiero zaczynają swoją działalność. Jeśli już zdecydujemy się mieć u nich konto to nie warto na początku szaleć ze stawkami.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

Każda firma bukmacherska doskonale wie jak duże emocje wzbudza słowo „promocja” czy „bonus”.
Nie inaczej bywa to w przypadku bukmacherów. Co prawda dla niektórych graczy nie jest ważne czy dostaną oni „darmowe” pieniądze na start (bonus bez depozytu) czy też nie, ponieważ wiążą dłuższą współpracę i liczą przede wszystkim na swoje umiejętności. Nie oznacza to, że nie korzystają z takich możliwości.

Przejdźmy zatem do tego jak bukmacherzy kuszą swoich potencjalnych graczy.
Właściwie każdy z nich zaczyna opisywać swoją stronę od proponowanych bonusów powitalnych. Bonusy na start od bukmacherów to ciekawy chwyt marketingowy, który pozwala konkurować z innymi. W tym przypadku każda nowa osoba, która pierwszy raz rejestruje się na danej stronie internetowej bukmachera może liczyć na bonus powitalny.
Jest on oczywiście jednorazowy, dlatego warto z niego skorzystać z „głową”. Jednak przedstawiane nam duże kwoty bonusowe nie jest tak łatwo zdobyć. Stąd też trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, a jest nim chociażby trudność w obróceniu bonusem.

Poniżej znajdziecie kilka ciekawych promocji bukmacherskich ...
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
20zł Freebet
+ 2000zł za depozyt
3500złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 2000 zł do 200 zł

 

BONUS BEZ DEPOZYTU OD BUKMACHERA

Zazwyczaj bukmacherzy oferują bonus powitalny w formie zwiększenia Twojej pierwszej wpłaty. Jednak jest kilku bukmacherów działających w Polsce jak Superbet czy Fortuna które za darmo czyli bez depozytu za samą rejestrację przekazują Ci na konto kilkadziesiąt złotych na zakłady.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl