Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
najwyzsze-kursy-bukmacherskie

Kto ma najwyższe kursy bukmacherskie?

Zaczynając obstawiać wyniki meczów i wchodząc na stronę internetową bukmachera czy to przykładowo STS czy Fortuny pierwsze co zazwyczaj rzuca nam się w oczy to nieskończona ilość podawanych kursów, które potrafią zmieniać się z godziny na godzinę.
To one powodują, że nasza wyobraźnia się rozkręca i zaczynamy marzyć o wielkich wygranych pomnażając od razu kurs o postawioną wcześniej gotówkę. Czy jednak zastanawialiśmy się czym w ogóle są kursy bukmacherskie?

Z pewnością nie. Kursy są niezwykle ważna dla bukmachera i dla nas samych.
Bukmacherzy działający na terenie Polski jak Fortuna, STS czy Superbet nie chcą wystawiać zbyt wysokich kursów, by nasze wygrane nie były zbyt wysokie. Muszą odpowiednio sprawdzić szanse, prawdopodobieństwo wygranej danego zespołu. Dopiero wtedy pojawiają się kursy. I właściwie do na owej szansie i prawdopodobieństwu należy zacząć wyjaśnianie czym są kursy bukmacherskie.

Typując, który zawodnik wygra mecz możemy sami przypuszczać, że niższy kurs to większe prawdopodobieństwo wygranej i odwrotnie – wyższy kurs to mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. To mówi nam teoria, w praktyce jest to zupełnie coś innego.
Będąc już w temacie kursów bukmacherskich należy wspomnieć, że występują one pod różnymi postaciami. Mamy do czynienia z kursami dziesiętnymi, ułamkowymi czy amerykańskimi.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

Na stronach polskich bukmacherów jak STS czy Fortuna zazwyczaj znajdziemy te pierwsze.
Występują pod postacią: 1,50; 2,58. Tych kombinacji jest oczywiście wiele. Kursy bukmacherskie dziesiętne widnieją również często pod nazwą „europejskie”. Stąd też my Europejczycy jesteśmy do nich najbardziej przyzwyczajeni.
Ale rejestrując się u zagranicznego bukmachera możemy natknąć się chociażby na kursy ułamkowe. Te są charakterystyczne dla Wielkiej Brytanii. W tym przypadku możemy zauważyć kursy: 6/4 czy 2/1. W dość prosty i szybki sposób możemy kurs ułamkowy zamienić na kurs dziesiętny. 6/4 to nic innego jak 2,50.
Jak to policzyć. Do 6 dodajemy 4 = 10. Następnie 10 dzielimy przez 4 = 2,50. Z kursami amerykańskimi możemy się spotkań oczywiście w USA. Te są jeszcze bardziej ciekawsze, gdyż pojawiają się w postaci dodatniej i ujemnej.
Jednak większości bukmacherów ułatwia nam tę sprawę i na ich stronie internetowej możemy wybrać interesujące nas kursy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
20zł Freebet
+ 2000zł za depozyt
3500złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 2000 zł do 200 zł

 

STS CZY FORTUNA ?

Analizujemy na bieżąco kursy bukmacherów którzy działają w Polsce legalnie i muszę powiedzieć że byłem zaskoczony jak po porównaniu dużej grupy meczów okazało się że to Fortuna ma najwyższe kursy na zakłady niż STS. Pomijam też fakt że oferta Fortuny jest na tą chwilę po prostu bogatsza.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl