Nowe promocje bukmacherskie: Etotomania

14 stycznia 2020 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
etotomania 2021

Z rzadka bukmacher Etoto oferuje swoim dotychczasowym typerom bonusy (nie chodzi o promocje na start). Dlatego ETOTOMANIA to kapitalne zdumienie i co więcej ciekawa promocja dla użytkowników tego krajowego bukmachera internetowego.

Etotomania

Aktualnie na stronie www.etoto.pl formalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla klientów oferujący perspektywę awansu ma lepszy pułap i dostawanie raz za razem lepszych nagród.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Obstawiający kolekcjonują punkty za ustawione kupony. Pod koniec miesiąca wedle „widełek” skaczą stopień dalej i rutynowo pobierają nastepne nagrody. Licznik punktów na bieżąco instruuje grającego jak wiele brakuje mu do wyższego poziomu na przykład ZŁOTY, a jak wiele do podtrzymania obecnego na przykład SREBRNY.
Do tego też widzi typujący jakie nagrody ich oczekują w nadciągającym tygodniu.

Im lepszy poziom w programie Etotomania buka Etoto tak raz za razem zdołamy mieć nadzieję na wspaniałe nagrody dla grającego.

Program zamienił wszelkie, do tej pory funkcjonujące promocje u bukmachera na stronie nie licząc promocji powitalnej „Podmieniamy 100 zł na 300 zł

Sporo danych zamieszczono na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Otagowane: