Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
typowanie-meczy-na-zywo-live

Jak obstawiać mecze na żywo

O obecnym świecie możemy powiedzieć jedno... że to tak naprawdę e-świat.
Rodzice zauważają, że dzieci wolą siedzieć w domu przed komputerem niżeli wyjść na dwór. Ale będąc obiektywnym musimy powiedzieć, że to tyczy się wielu grup wiekowych. Internet to doskonałe miejsce to zabawy, nauki i wielu innych rzeczy. W tym również do zarabiania. O tym jaką opinie mają zakłady bukmacherskie nie trzeba nikomu mówić.
Przez takie opinie wiele osób nie zdecydowałoby się iść do punktu stacjonarnego bukmachera i postawić zakład.
Na szczęście mamy Internet, dzięki któremu nikt z naszych znajomych, a nawet rodziny może nie wiedzieć, że w wolnym czasie się tym zajmujemy.

Jednak bukmacherzy Internetowi mają nam do zaoferowania o wiele więcej. A mowa tu o typowaniu meczów na żywo. Nie wszyscy mają bogatą ofertę jeśli chodzi o typowanie na żywo. Być może wynika to z faktu, że ta cała machina musi działać perfekcyjnie. Kursy muszą się co jakiś czas zmieniać wraz z upływem czasu, a także sytuacjami jakie mają miejsce na boisku.

Jak to wygląda w praktyce to obstawianie?


Zaczyna się mecz kursy na poszczególne opcje zaczynają spokojnie rosnąć lub też maleją. Sama osoba typująca ma kilka minut, by sprawdzić w jakiej formie są zawodnicy i jak wygląda sytuacja na boisku. W każdym momencie możemy obstawić daną opcję.
Kiedy jednak ktoś zdobędzie bramkę/punkt wszystkie kursy są niedostępne. Po krótkiej chwili wszystko znów jest czynne i możemy na nowo obstawiać zakłady. Kursy są już jednak zmienione, a niektóre opcje niedostępne.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

Lepiej zatem typować przed meczem, a może w jego trakcie?
Z pewnością lepsze jest obstawianie meczy na żywo. Bo jeśli lubimy obstawiać ilość bramek w meczach piłkarskich to stawiając przed meczem zazwyczaj typujemy niskie kursy. Warto poczekać na mecz na żywo i jeszcze dodatkowo kilkanaście minut. W ten czasie, jeśli nie padnie żaden gol kursy się zwiększą, a wraz nimi nasza wygrana. To samo tyczy się również zakładów na zwycięstwo.
Gra an faworyta po niskim kursie się nie opłaca, ale jeśli traci on szybko pierwszą bramkę to kursy automatycznie na niego wzrastają. Nie zawsze się tak zdarza zatem okazji trzeba szukać. Zakłady bukmacherskie na żywo są z pewnością skierowane dla osób, które mają czas i obserwują często mecze. Poza tym większości są zdania, że zakłady LIVE powinny typować osoby z doświadczeniem.
Coś w tym jest, ale będąc początkującym nie warto i z tego rezygnować. Mimo wszystko warto wtedy obstawiać mniejsze kwoty.

Gdzie można obstawiać mecze na żywo?


Większości internetowych bukmacherów oferuje taką możliwość. Ale niekiedy oferta jest bardzo okrojona.
Osoby, które obstawiają zakłady na żywo chwalą sobie Superbet oraz Fortunę. Tutaj oferta jest faktycznie dość ciekawa. Znajdziemy mecze zarówno na piłkę nożną, ale także na koszykówkę, siatkówkę, baseball czy snookera, darty, wyścigi konne.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
20zł Freebet
+ 2000zł za depozyt
3500złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 2000 zł do 200 zł

 

Obstawianie na żywo

Podsumowując, zakłady bukmacherskie na żywo czyli LIVE to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego typowania meczy.
W większości przypadkach typując w taki sposób możemy liczyć na większe zyski, tym bardziej, że widzimy w jakiej dyspozycji jest dany zespół czy zawodnik. A tym samym jesteśmy bliscy tego by pokonać bukmachera.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl