Obstawianie skoków narciarskich u bukmachera? To proste!

22 listopada 2018 Dodane w Jak grać u bukmachera przez Brak komentarzy
obstawiamy skoki narciarskie 2020

Chyba większości z nas może powiedzieć, że gdyby nie Adam Małysz skoki narciarskie w Polsce nie byłyby tak popularne jak są dziś pomimo  sukcesów. Co prawda nasi aktualni skoczkowie jak Kamil Stoch robią wszystko, byśmy nadal cieszyli się z wielu sukcesów, ale z formą innych skoczów narciarskich bywa różnie.

Na okres zimowy czeka każdy prawdziwy fan skoków narciarskich. To równie ciekawe widowisko jak inne dyscypliny sportowe. I tego nie mogło zabraknąć w ofercie bukmacherów. Wielu opcji do typowania nie mamy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na obstawianie skoków narciarskich. Prostota obstawiania jest tutaj kluczowa. Wybieramy oczywiście kto wygra dane zawody w skokach narciarskich. Oprócz tego możemy często widzieć zestawienie dwóch sportowców – do nas należy wybrać tego skoczka, który będzie lepszy – zakład head to head.

Te zakłady bukmacherskie są bardzo popularne i dla wtajemniczonych dają naprawdę sporo zarobić. Jeśli chodzi o transmisje skoków narciarskich to jest kilka opcji, by obejrzeć dane zawody – zazwyczaj w TVP. Pierwszym z nich jest oczywiście pojechanie na miejsce, gdzie akurat się odbywają skoki. Nie w każde miejsce mamy możliwość pojechania, ale tu głównie mamy na myśli polskie miejscowości, w których także odbywają się ważne zawody.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Transmisje skoków narciarskich

Przejdźmy jednak do bardziej przyziemnych możliwości. A pierwszą z nich jest transmisja skoków narciarskich w telewizji – najchętniej wybiranan jest oczywiście TVP.

Bez problemu posiadając podstawowe kanały możemy obejrzeć dane zawody od początku do końca. Jeśli z jakiekolwiek przyczyny nie mamy dostępu do telewizji, ale za to mamy dostęp do sieci to dostępne będą dla nas transmisje skoków narciarskich w Internecie.

Jeśli chodzi o sporty zimowe to właśnie skoki narciarskie cieszą się niezwykle dużą popularnością. Za darmo mamy możliwość obejrzenia skoków w sieci. Takie możliwości mamy głównie dzięki stronom internetowym, które oferują streaming spotkań sportowych.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Dzięki popularności skoków narciarskich i te spokojnie znajdziemy na powyższych stronach internetowych. Transmisje są dostępne są oczywiście za darmo. Będąc fanem tej dyscypliny sportowej warto poszukać linków w Internecie lub na naszej stronie.

Otagowane: