Obstawianie skoków narciarskich u bukmachera? To proste!

22 listopada 2018 Dodane w Jak grać u bukmachera przez Brak komentarzy
obstawiamy skoki narciarskie 2021

Chyba większości z nas może powiedzieć, że gdyby nie Adam Małysz skoki narciarskie w Polsce nie byłyby tak popularne jak są dziś pomimo  sukcesów. Co prawda nasi aktualni skoczkowie jak Kamil Stoch robią wszystko, byśmy nadal cieszyli się z wielu sukcesów, ale z formą innych skoczów narciarskich bywa różnie.

Na okres zimowy czeka każdy prawdziwy fan skoków narciarskich. To równie ciekawe widowisko jak inne dyscypliny sportowe. I tego nie mogło zabraknąć w ofercie bukmacherów. Wielu opcji do typowania nie mamy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na obstawianie skoków narciarskich. Prostota obstawiania jest tutaj kluczowa. Wybieramy oczywiście kto wygra dane zawody w skokach narciarskich. Oprócz tego możemy często widzieć zestawienie dwóch sportowców – do nas należy wybrać tego skoczka, który będzie lepszy – zakład head to head.

Te zakłady bukmacherskie są bardzo popularne i dla wtajemniczonych dają naprawdę sporo zarobić. Jeśli chodzi o transmisje skoków narciarskich to jest kilka opcji, by obejrzeć dane zawody – zazwyczaj w TVP. Pierwszym z nich jest oczywiście pojechanie na miejsce, gdzie akurat się odbywają skoki. Nie w każde miejsce mamy możliwość pojechania, ale tu głównie mamy na myśli polskie miejscowości, w których także odbywają się ważne zawody.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Transmisje skoków narciarskich

Przejdźmy jednak do bardziej przyziemnych możliwości. A pierwszą z nich jest transmisja skoków narciarskich w telewizji – najchętniej wybiranan jest oczywiście TVP.

Bez problemu posiadając podstawowe kanały możemy obejrzeć dane zawody od początku do końca. Jeśli z jakiekolwiek przyczyny nie mamy dostępu do telewizji, ale za to mamy dostęp do sieci to dostępne będą dla nas transmisje skoków narciarskich w Internecie.

Jeśli chodzi o sporty zimowe to właśnie skoki narciarskie cieszą się niezwykle dużą popularnością. Za darmo mamy możliwość obejrzenia skoków w sieci. Takie możliwości mamy głównie dzięki stronom internetowym, które oferują streaming spotkań sportowych.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Dzięki popularności skoków narciarskich i te spokojnie znajdziemy na powyższych stronach internetowych. Transmisje są dostępne są oczywiście za darmo. Będąc fanem tej dyscypliny sportowej warto poszukać linków w Internecie lub na naszej stronie.

Otagowane: