Obstawianie tenisa u bukmacherów – czy warto?

7 października 2018 Dodane w Jak grać u bukmachera przez Brak komentarzy
Obstawianie tenisa 2021

Amerykanie mają swoje siostry Williams, a my mamy siostry Radwańskie. Jakby nie było tenis tuż obok piłki nożnej jest jednym z najpopularniejszych sportów do obstawiania. Z pewnością wielką zaletą tego sportu jest mnogość oferty i to niemal codziennie.

Tym bardziej w sezonie możemy liczyć na kilkadziesiąt rozgrywanych spotkań. Istnieją dodatkowo różne stopnie zaawansowania co widać często po poziomie rozgrywek. Dzięki temu możemy wyspecjalizować się w któreś z nich i zacząć typować z powodzeniem.

Zakłady na tenis

W tenisie jak chyba w żadnych innym sporcie niezwykle ważne jest obserwacja meczu. Tego jak zachowuje się zawodnik, a przede wszystkim jak się porusza na korcie. Jak dobrze wiadomo istnieje kilka rodzajów podłoża, na którym są rozgrywane zawody.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Na niektórych z nich zawodnicy poruszają się lepiej, a na innych gorzej. To samo możemy powiedzieć jeśli chodzi o szybkość odbijanej piłki.

Istnieje tu jak widać wiele ciekawych aspektów. Jedno jest pewne – obserwując animacje u bukmachera z pewnością nie przekaże nam to pełnego obrazu gry danych zawodników. Warto zwrócić uwagę, że czytając analizy do spotkań tenisowych wiele osób podpiera się obejrzeniem ostatnich pojedynków danych graczy. Dlatego też transmisje meczów tenisa ziemnego naprawdę często są dostępne u bukmachera.

Niemal każdy mecz ma animację, jednak przekaz na żywo w kortu jest tu także często dostępny. Te głównie znajdziemy z meczów WTA czy ATP.

Przejdź do transmisji meczów tenisa

Jeśli chodzi o pozostałe mecze to bywa z tym już gorzej. Pamiętajmy jednak, że w ciągu dnia rozgrywanych jest niekiedy mnóstwo spotkań.

Transmisje z meczów tenisa

Nas może najbardziej interesować transmisja meczu tenisa Radwańskiej, które często są również dostępne u bukmacherów.

Nasz zawodniczka od kilku dobry lat nie schodzi z topowych rankingów. Same transmisje z tenisa ziemnego często emitowane są w telewizji, głównie nastawionej na sport. Liczy się jednak to, że są to darmowe programy, do których każdy z nas ma dostęp.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Co do bukmacherów, jeśli nie wystarcza nam animacja zawsze możemy odwiedzić stronę, która oferuję streaming meczów. Tam z pewnością znajdziemy większości rozgrywanych aktualnie spotkań na żywo.

Otagowane: