Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
zarabianie-na-zakladach-bukmacherskich-poradnik

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

Chcąc naprawdę zarabiać pieniądze na zakładach bukmacherskich szukamy poradników, które mają w jeden dzień dać nam wiedzę dzięki której będziemy mądrze grać i systematycznie wygrywać. Niestety nie jest to takie proste.
Zakłady bukmacherskie to tak naprawdę skomplikowana mieszanka teorii i praktyki. Wielu doświadczonym typerów może nam dać niezwykle ważną radę – osiąganie sukcesów w bukmacherce jest możliwe, ale musimy mieć dwie cechy, które o tym decydują.

Po pierwsze musimy umiejętnie wyszukiwać kursów, wartościowych. Kolejna cecha jest niczym klucz – to odpowiednie zarządzenie bankrollem. Wiadomym jest, że nie każdy z nas może pozwolić sobie na to, by wpłacić od razu 1.000 złotych.
Wysokość naszego depozytu jest ważna, ponieważ automatycznie wskazuje na ile powinniśmy obstawiać. Przyjmuje się, że obstawiając zakłady bukmacherskie możemy przeznaczyć na kupon 5-10% naszego bankrollu.

Przy 1.000 złotych jest to 50 lub 100 złotych. Wiele osób chwali sobie płaską stawkę, jednak wielu z nich nieco ją modyfikuje. Większości z nich mówi, że ich płaska stawka nie zawsze jest „płaska”. Nie grają oni żadnych skomplikowanych taktyk, ale swoją stawkę na mecz opierają głównie na kursach.
Przyjmijmy, że nasza stała stawka to 100zł. Przy kursie wynoszącym 2,00 tyle właśnie postawimy, ale mając już kurs 11,00 powinna ona wynieść 10zł.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

To pokazuje, że zarządzenie baknkrollem nie jest takie proste na jakie się wydaje. A faktem jest, że jest ono kluczowe. Często będąc jeszcze początkującym po porażce jesteśmy tac źli na siebie i chętni szybkiego rewanżu, że stawiamy o wiele więcej niż powinniśmy.
Co więcej, niekiedy stawiamy nawet cały bankroll! To oczywiście wielki błąd, które niemal zawsze pozbawia nas dalszej gry.

Zarządzanie banrollem to wielka umiejętność, która pokazuje nam, że musimy cały czas liczyć. Liczyć prawdopodobieństwo, to ile możemy maksymalnie postawić na dany zakład. To niezwykle trudna sztuka, która często trwa w zakładach bukmacherskich latami.
Dlatego też jeśli dotychczas nie znaleźliśmy odpowiedniego sposobu na zarządzenie naszego bankrollu nie warto operować zbyt wysoką gotówką typując mecze u bukmacherów.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

PORADNIK BUKMACHERSKI

Przede wszystkim trzeba się skupić na statystykach, następnie na warunkach w jakich zmierzą się zespoły czy gracze. Warto sprawdzić składy i kontuzje. Czy w ostatnim czasie dana drużyna nie była nimi przetrzebiona. I na koniec proponujemy odpuścić sobie piłkę nożną a zająć się tenisem lub wyścigami konnymi. Tu prawdziwi typerzy zarabiają największe sumy pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl