Rejestracja bez dowodu w eToto

22 listopada 2020 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
szybka rejestracja u bukmachera 2021

Z jakiej przyczyny natychmiastowa rejestracja u bukmachera w necie to znakomity pomysł spółek bukmacherskich w Polsce i czemu wskazane jest z niej zrobić użytek…

Jak chcemy obstawiać zdarzenia on-line trzeba się u bukmachera zarejestrować! Do tej pory trwało to niezwykle leniwie, a na dodatek bez dowodu osobistego nie dało się tego wykonać.

Dzisiaj … Rejestracja konta na eToto.pl przenigdy nie było tak bezproblemowe. Mając konto przejściowe można korzystać z zakładów bukmachera przez internet wpisując tylko podstawowe dane. Nie ma w tej chwili potrzeby wgrywania ksera dowodu tożsamości. Nie ma konieczności także dostarczania innych dokładnych danych. Wystarczy 1 minuta, ażeby grać na zakładach mecze online u legalnego bukmachera w Polsce.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Założenie konta zachodzi wprost po ocenie przekazanego przez typującego adresu e-mail.

Rejestracja Etoto …

Rejestracja początkowa pozwala na użytkowanie konta eToto.pl w trybie: ograniczony – ogranicza nas maksymalny limit zakładów i nieobecność możliwości wypłaty funduszy z konta (dostępne tylko po zupełnej weryfikacji konsumenta).
Osoba mająca konto o statusie tymczasowym zdoła tymczasem korzystać z mnóstwa ofert promocyjnych, w tym z bonusu przy rejestracji.

Gwoli dokonania zgodnej kompletnej rejestracji Odbiorca zobligowany jest do dobrego wypełnienia formularza przy rejestracji u konkretnego bukmachera a także przesłania skanu względnie fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Idealny bonus za rejestrację

Legalny bukmacher wirtualny Etoto poleca freebety!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Freebet 20 złotych przy rejestracji dla nowego typującego
– potem oferta na początek jest bez zmian: premia 200% do 100 zł,
– przy następnej wpłacie, gdzie premia 100% do 900 zł, o ile wpłata jest wyższa albo równa 40 zł, to typer otrzyma dodatkowy Freebet 20 zł

Dla typerów jacy zarejestrowali się przed 01.02 i nie użyli nadal z żadnej innej oferty bonusowej będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Na stronce rejestracji https://www.etoto.pl/rejestracja/ pokaże się grafika z istotną wiedzą jak zgarnąć 1040 zł w akcji promocyjnej na start.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

I na koniec…

Prócz tego bukmacher LV BET na stronce https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu także oferuje Wam darmowy zakład bez wpłaty!

Otagowane: