eToto

Legalny bukmacher eTOTO 2022 strona www

Informacje

Bonus na start: 1500zł
Kod bonusu: VIPKOD

Screenshot

Screenshot

Plus i minusy

  • Dwa bonus powitalne
  • Zakłady na żywo
  • Obsługa gracza
  • Ilość meczy
  • Wypłaty
  • Aplikacja mobilna

eTOTO

Oferta, bonusy na stronie

Jak nigdy to właśnie teraz jest najlepszy czas dla legalnych bukmacherów. Zmiany, które zaszły w naszym prawie powodują, że tylko oni mogą oferować swoje usługi na terytorium naszego kraju. Doskonale wiemy, że do wyboru mamy jednego z siedmiu bukmacherów.

Są jednak gracze, którzy uważają, że tych bukmacherów jest tylko sześciu. Dlaczego? Pomijają w swoich porównywaniach legalnego bukmachera Etoto. Faktycznie jest on słabo rozreklamowany. Minusów ma jednak o wiele więcej jeśli odwiedzimy jego stronę internetową.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Mimo to wszystko znajdziemy opinie o Etoto. Są one oczywiście różne – głównie przeważają niestety opinie negatywne. Choć i w tym gąszczu znajdziemy sporo pozytywnych komentarzy.

Legalny bukmacher eTOTO

Etoto.pl to faktycznie bukmacher, który wymaga jeszcze kilku zmian. Pomimo tego już od dłuższego czasu oferuje swoje usługi zarówno w punktach stacjonarnych jak i na stronie internetowej. Biorąc pod uwagę, że punktów naziemnych jest jeszcze niewiele to najwięcej opinii znajdziemy na temat działania bukmachera Etoto głównie w sieci. To chyba jeden z niewielu bukmacherów, w którym nie znajdziemy wielu komentarzy na temat samego podatku. Zamiast tego przeważają tu opinie o limitach. Powszechnie wiadomo, że legalni bukmacherzy głównie powstaje dla rekreacyjnych graczy.

Pytanie brzmi jednak jakie kwoty maksymalnie możemy u nich obstawiać…

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

W przypadku Etoto.pl gracze negatywnie rozpisują się właśnie na ten temat. Stawki rzędu 20-50 złotych niekiedy nie zadowalają nawet początkujących graczy. Oczywiście bierzemy na to poprawkę – takie stawki mogą występować często na bardzo niszowe dyscypliny czy ligi. Mimo wszystko dla wielu graczy jest to nie do zaakceptowania. Po pewnym czasie nikt już nie chce się bawić w obstawianie za 2 złote.

Każdy chce zarobić

Jednakże to bukmacher zawsze zwycięsko wychodzi z tej walki. Owe opinie nie pomagają bukmacherowi. Doskonale wiemy, że póki co oferuje nam tylko ofertę przedmeczową. Tak niskie limity powodują, że nawet początkujący gracze omijają Etoto.

Widać, że bukmacher cały czas szuka potrzebnego personelu. Cóż, był i na to czas. W końcu Etoto działa od 2011 roku.

Bonus bez depozytu?

Aby zupełnie nie kończyć negatywnymi ocenami gracze chwalą sobie bardzo bonus powitalny w Etoto. Wynosi on 500 złotych. Jednak to co jest tu najważniejsze to dość łatwe warunki jego obrotu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Dzięki temu wielu graczy szybko i bezproblemowo zyskuje pieniądze do dalszej gry lub też może je wypłacić na swoje konto.

Ów legalny bukmacher ma też coś na kształt bonusu bez depozytu – 50 zł możesz obstawić bez ryzyka – przegrasz – oddają gotówkę.

 

eToto opinie

Gdyby bukmacher wcześniej już pomyślał o zmianach i zatrudnił odpowiednią ilość pracowników być może dziś czytalibyśmy o wiele bardziej pochlebne opinie na jego temat. Na razie możemy zauważyć niewielkie zmiany, które oczywiście wychodzą na dobre.

Konkurencja kusi nas jednak lepszymi ofertami – popatrzmy choć na fortuna.pl czy lvbet.pl. Samych opinii nie jest zbyt wiele. Z resztą wystarczy wejść na stronę internetową by poniekąd wiedzieć co oferuje nam Etoto.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak na standardy legalnych bukmacherów bukmacher ma jeszcze sporo do nadrobienia – ale widać że powoli to nadrabia. I powoli też to zachęca innych graczy do rejestracji, a po przeczytaniu kilku ostatnich komentarzy graczy ciężko powiedzieć czy to trwały trend.

strona www

Zostaw komentarz