Fortuna

Fortuna darmowy zaklad 2022 strona www

Informacje

Minimalny depozyt: 10zł
Bonus na start: 2230zł
Kod bonusu: VIPKOD

Screenshot

Screenshot

Plus i minusy

  • świetna aplikacja
  • solidne kursy
  • darmowy zakład
  • helpdesk
  • prezentacja zakładów

Fortuna

Oferta, bonusy na stronie

Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce powinni wzorować się na bukmacherze Fortuna – głównie jeśli chodzi o aplikację mobilną i bogatą ofertę na telefony i smartfony. Użytkownicy telefonów z systemem Android oraz Apple iOS zdołają zainstalować na swoich smartfonach apkę mobilną, która zaopatrzona jest we wszystkie potrzebne funkcje do obstawiania meczów online.

Widać, że ekipa tego legalnego bukmachera włożyła niemało pracy, ażeby nawigacja nie robiła kłopotu podczas gry, a stawianie typów było banalne. Match Tracker pozwala obserwować rezultat spotkania na żywo wraz z dostępem do zaawansowanych statystyk.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Apka jest kompatybilna ze smartfonami, więc jeżeli uruchomisz usługę powiadomień to wieści o kuponikach będziesz dostawał dodatkowo na wyświetlaczu bez konieczności uruchamiania do aplikacji.

Legalna strona bukmacherska

Marża u bukmachera Fortuna jest podobna do tejże, jaką proponują pozostali legalni bukmacherzy w Polsce. Nieco wartościowsze kursy ma wyłącznie Totolotek.pl – a to i tak jedynie na niektóre wydarzenia sportowe. Marża buka wynosi ok. 9% tzn. iż w przypadku takich samych szans dla każdej drużyny kurs będzie po 1.80 w zamian 2.00.

Jest to poniekąd europejska średnia. Warto analizować przeliczniki w zakładkach oznaczonych jako super oferta, przebój dnia oraz mecz dnia, ponieważ idzie trafić tam na wyższe przeliczniki.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

O ile poprzednio pisaliśmy, iż szata strony internetowej to plus Fortuny o tyle estetyka zakładów na żywo ciągle pozostawia sporo do życzenia.

Zakłady na żywo to na nieszczęście  słabszy element w propozycji Fortuny. Brakuje tu głównie pokaźniejszej ilości meczy emitowanych na żywo oraz nieco większej oferty dostępnych od ręki wydarzeń. Dobrą opcją jest multiview, zdołasz tu w jednym okinie umiejscowić parę zdarzeń.
Dzięki temu typowanie online jest bardziej zrozumiałe oraz komfortowe. Na atencję zasługuje fakt, że w zakresie transmisji TV masz akces do spotkań NBA.

Opinie o Fortunie

W odróżnieniu od STS.pl oraz Totolotka oferuje ten legalny bukmacher całkiem fajne bonusy powitalne oraz kursy bukmacherskie, ale w pozostałej części naszej recenzji totalnie odstaje od najwartościowszego legalnego bukmachera naszym zdaniem – a mianowicie LVBET.pl.

Właśnie te niedociągnięcia odnośnie obsługi użytkowników wywołały, iż tegoż bukmachera internetowego umieściliśmy na 2 miejscu naszego rankingu legalnych bukmacherów internetowych.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Najsłabszy punkt propozycji Fortuny to ten tyczący się możliwości płatności. Na dole strony są loga banków, za pośrednictwem których zdołamy przelać oraz spieniężyć wygrane u owego bukmachera aczkolwiek daremnie tam wyszukiwać niezwykle wziętych platform finansowych takich jak Skrill, PayU. Konto do obstawiania meczów na stronie bukmacherskiej można doładować tylko za pośrednictwem przelewu bankowego.

Większość wpłat jest jednak rejestrowanych online, chociaż przydałaby się alternatywa wykonania depozytu za pomocą karty płatniczej czy portfela wirtualnego.

strona www

Zostaw komentarz