LV BET

lvbet-darmowe-bonusy-165x72 strona www

Informacje

Minimalny depozyt: 10zł
Bonus na start: 1000zł
Kod bonusu: BET123
Bez depozytu: 20zł

Screenshot

Screenshot

LVBET

Oferta, bonusy na stronie

Na forach i stronach internetowych o tematyce bukmacherskiej coraz więcej widnieje zapytań o legalnego bukmachera online który oferuje darmowe bonusy za rejestrację – LVBET.PL. Ludzie pytają czy można mu zaufać, czy faktycznie gra jest tam legalna, i wiele innych…

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się bowiem coraz większą popularnością, ale również lepszą opinią. Powyższe pytania nie mają tu nic do rzeczy, ale mimo wszystko przed rejestracją u nowego bukmachera warto wcześniej co nieco się o nim dowiedzieć. Tym bardziej jeśli mamy do czynienia z takim bukmacherem. Wymieńmy zatem plusy i minusy bukmachera LVBET – czyli poznaj nasze opinie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Opinie o LVBET

Zacznijmy do tego, że jest to polski legalny bukmacher, który oferuje nam obstawianie meczy online + oferuje darmowy zakład. Nie ma z pewnością nic dziwnego w pierwszej informacji, ale druga wydaje się być już sprzeczna z pierwszą. Nie jest to jednak żaden chwyt marketingowy, a owe słowa działają w praktyce. Bukmacher LVBET mobile to w pełni legalny bukmacher, który umożliwia swoim klientom grę na starcie bez depozytu!

Jest to z pewnością pewnego rodzaju ewolucja, ponieważ żaden inny legalny bukmacher (poza Totolotkiem) tego nie ma w ofercie.

Bonus za rejestrację

Plusem tego bukmachera jest również bonus powitalny do 1000zł, który pojawia się na naszym koncie zaraz po rejestracji i wpłacie. To również fajna informacja, a jeśli nie to z pewnością nie zdarza się to często aż taka kwota, by przelewając trochę gotówki od razu dostać więcej na grę.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Co prawda dla niektórych może być to mała kwota 😉 Ale zawsze jest to jakiś start i więcej możliwości obstawiania meczów.

Kursy bukmacherskie

Zaletą są także wysokie kursy, a do tego należy również dodać brak podatku. Nie ma tu mowy o konkurencji z bukmacherami, którzy nie posiadają odpowiedniej licencji. Mimo to porównując kursy z legalną konkurencją to znowuż LVBET.PL jest na pierwszym miejscu.

Dobrą stroną bukmachera LVBET jest wersja mobile a także support. Działa on naprawdę bardzo sprawnie. Dodatkowo mamy kilka możliwości, by się z nimi skontaktować. E-maile są przyjmowane non stop, znowuż chcąc porozmawiać na livechacie połączenie z obsługą trwa dosłownie chwilę.

Minusy?

Na ten moment ciężko je znaleźć. Ale chcąc się do czegoś przyczepić warto wspomnieć o metodach płatności, które na ten moment są bardzo zubożałe. Na szczęście dla wielu typerów i to ma zostać w niedalekiej przyszłości zmienione.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Powyższe informacje wydają się być najważniejsze, jeśli zamierzamy grać u tego bukmachera. Jest on faktycznie stosunkowo młody stażem, mimo wszystko pracują tam wykwalifikowani pracownicy. Z resztą sam fakt posiadania licencji już o czymś świadczy. Jeśli operujemy już wysokimi kwotami to musimy być świadomi szybkich limitów, jak to bywa w przypadku takich bukmacherów.

strona www

Zostaw komentarz