Totolotek

totolotek-bez-depozytu-164x72  strona www

Informacje

Minimalny depozyt: 10zł
Bonus na start: 1000zł
Kod bonusu: BET123
Bez depozytu: 20zł

Screenshot

Screenshot

Plus i minusy

  • Zakłady bez podatku
  • Bonus bez depozytu
  • Świetne aplikacja
  • Bogata oferta
  • Mecze na żywo
  • Helpdesk

Totolotek

Oferta, bonusy na stronie

Totolotek to legalny bukmacher internetowy. Od 2013 roku ta strona bukmacherska przyjmuje zakłady na mecze w 300 punktach w całej Polsce, lecz także w internecie. Poza tradycyjną stronką internetową bukmacher Totolotek.pl posiada stronę mobilną i apkę do obstawiania meczów na Android oraz iOS.

Niezależnie od zwykłych zakładów sportowych (oprócz także oferty na żywo) dostępne są totalizatory piłki nożnej jak chociażby Toto-Liga oraz Toto-Gol, wirtualne sporty, zakłady na wyścigi koni i co więcej czworonogów.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Pozytywy Totolotka to pewne kursy i dodatkowo …. bonusy powiększające wygrane (gram grubo – bez podatku w każdy piątek), intuicyjna aplikacja na komórkę i najkorzystniejszy bonus bez depozytu w Kraju.

Legalny bukmacher z licencją!

Niniejszy Bukmacher jest w tej chwili sponsorem Lechii Gdańsk oraz kilku klubów z niższych lig. Totolotek osobliwy nacisk kładzie na propagowanie u swoich konsumentów rzetelnej rozgrywki – posiada Certyfikat Odpowiedzialnej Gry opublikowany przez The European Loteries.

Do tego bonus na start w Totolotku są wydatnie lepsze niż te w STS bądź eToto. To informacja dla graczy poszukujących bonusów na start za rejestrację – zwłaszcza bez depozytu, którzy przykładają potężną uwagę do tego typu oferty.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

SUPER PROMOCJE NA START!

– Wysoki bonus od pierwszego depozytu,
– Niesłychanie proste zasady obrotu,
– Darmowy zakład 20 zł dla każdego za rejestrację,
– Darmowy bonus 5 zł za pierwsze typowanie z komórki!

Legalny bukmacher Totolotek posiada najfajniejszą ofertę na start dla nowo zakładających konta typerów.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Startowa wpłata dowolnego użytkownika zostanie od razu podwojona (min. wpłata wynosi 20 zł).

Najkorzystniejszą wartością akcji promocyjnej są transparentne oraz proste warunki obrotu – 2 x (bonus bez depozytu + wielkość pierwszej wpłaty). Zakłady stworzone ze środków bonusowych powinny posiadać kurs minimalny 2.00, niemniej jednak w wypadku kuponików zagranych z salda głównego wliczają się wszelkie modele typów bez żadnych ograniczeń kursowych!

strona www

Zostaw komentarz