Superbet i 50 000 zł w Supergame

17 września 2021 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
super game superbet 2022

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line Superbet odpalił nowiutką edycję kompletnie darmowej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co siedem dni minimum 50 000 zł, a suma owa może z dowolną serią rosnąć o kolejne 25 000 złotych. Starczy odpowiednio rozszyfrować dokładne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 naszego rynku zakładów sportowych w klasie rozgrywek „free to play”. Są to gry, jakie nie wymagają wpłaty, lub zaryzykowania stawki. Obstawiający nie ponosi wskutek tego ani grama niebezpieczeństwa związanego z rejestracją u buka, ma za to okazję wygrania znacznej kasy plus umożliwioną znakomitą rozrywkę.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

50 000 zł w Supergame

Innowacyjna konwencja to gra kumulacyjna, gdzie brak zasadniczej nagrody w jakiejś rundzie będzie potęgował emanacje w kolejnej! W poprzedniej kolejce Super Game padła największa do tego czasu nagroda – jeden grający zwinął 40 000 złotych w gotówce.
Tak znaczna sumka była oczywiście wynikiem kumulacji związanej z brakiem dobrych wyników w minionej kolejce. Wygranych nie było, albowiem pojedynek Brazylia – Argentyna został przerwany i dodatkowo nierozstrzygnięty.
W kolejnym Super Game Jackpot kumulacja inaczej w rzeczywistości wysokie nagrody pieniężne w tej zupełnie darmowej rozgrywce, będą w dużej mierze częstszym zdarzeniem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play ofiarował użytkownikom zarejestrowanym w swoim portalu nagrody na łączną kwotę blisko 8 000 000 PLN! Między innymi te działania sprawiają stałe uzyskiwanie przez spółkę nowych, zadowolonych graczy plus pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

superbet promocje 2022

Z jakiego powodu wobec tego metamorfoza głównego formatu?

„W Superbet nie znosimy monotonność i co więcej nieprzerwanie rozwijamy nasze rozwiązania. Piętrzenie nagród w powiązaniu z obstawianiem zdarzeń dla frajdy „najfajniejszej ligi na ziemi” winno jeszcze silniej elektryzować typujących, jacy coraz systematyczniej preferują naszą ofertę. Ujawnię również, że nieregularnie do puli nagród trafiać będą niezwykle ciekawe wygrane rzeczowe. Póki co jest to niemniej jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot i Ekstraklasa to zapewne akuratne powiązanie także z uwagi na atrakcyjną ofertę zwykłych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Sprawdź SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w propozycji „SuperKursy” proponuje zakłady na najważniejszą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na każdy mecz Ekstraklasy otwarta jest także pokaźna propozycja SuperBets, inaczej kilka typów w obrębie jednego zdarzenia. Wielbicieli zakładów na żywo zaciekawi zapewne promocja 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowa wersja gry dostępna jest już na www.superbet.pl dodatkowo w najfajniejszej w Polsce aplikacji mobilnej Superbet.

Ekspertów typy na Ekstraklasę znajdziesz w portalu obstawianie.net

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)