Totolotek mobile

11 listopada 2020 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
Totolotek mobile 2021

Jeżeli szukasz informacji o BetSCAN oraz o obstawianiu przez telefon to wspaniale wcelowałeś!
Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Totolotek.pl przedstawił nową, darmową aplikację BETSCAN. Pozwala ona między innymi na skanowanie papierowych kuponów z typami oraz obserwowanie rezultatów wydarzeń sportowych „na żywo”. Persony, które będą wykorzystywać aplikację co miesiąc zdołają na dodatek zwyciężyć nagrody.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Nowa aplikacja Totolotka posiada trzy główne komponenty. Pierwszym z nich jest zadanie SKANUJ KUPON – możliwość kontrolowania na telefonie rezultatów tradycyjnych kuponów za pośrednictwem techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kuponie pojawia się wiadomość o zakładzie.

Co oferuje aplikacja Totolotka BETSCAN?

Monitorowanie rezultatów wydarzeń sportowych w ciągu ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie bazowym użytkownik widzi listę obecnie toczących się wydarzeń sportowych, wespół z informacją o aktualnych kursach bukmacherskich. Grający posiada opcje zweryfikowania jakie zdarzenia ukończą się w najbliższych godzinach.

Nadto, komponentem apki są zabawy zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę odbiorca jest transferowany do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby celnych rzutów za 3 punkty do kosza.

Totolotek mobile

W aplikacji BETSCAN wprowadzono opcję rywalizacji pomiędzy odbiorcami. Za aktywne użytkowanie – skanowanie kuponów, złączenie konta z FB, czy zdobycie czempionatu w grach – przypisywane są punkty.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Co miesiąc 5 person nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a wygrywający otrzymuje prócz tego tablet. Konsumenci mogą bez przeszkód dzielić się własnymi rezultatami z ziomkami, udostępniając na swoich profilach w kanałach społecznościowych wiadomość o triumfie w grze lub zajęciu wysokiego miejsca.

– Apka BETSCAN została stworzona przede wszystkim z myślą o typerach którzy lubią obstawianie przez telefon i jacy często korzystają z stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. W toku kilku sekund zdołają oni przetestować wyniki wydarzeń sportowych oraz swoich wydrukowanych kuponów i wejść do rywalizacji o nagrody na swoim smartfonie – powiada Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Apka powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – spółką specjalizującą się w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs buduje autorskie aplikacje opierając się na modelu SaaS. Rezultaty instytucji zapewniają klientom zawierać zakłady na mecze w jakim kolwiek czasie oraz miejscu.

Sięgnij po 20 zł na zakłady na mecze (bez wpłaty): KOD BET123 – info na www.totolotek.pl