Transmisje meczów na żywo z obstawianiem na żywo

1 grudnia 2018 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
Transmisje-meczow-na-zywo-150x150 Obstawianie meczów Mecze na żywo

Najpopularniejszym sposobem obstawiania meczy jest założenie się jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Tak zazwyczaj typują osoby początkujące, dla których obserwacja meczy na żywo sprawia zbyt wiele problemów w typowaniu.

Z resztą obstawianie meczy na żywo poleca się głównie osobom, które mają już doświadczenie. Jeśli już czujemy się na siłach i chcemy typować mecze online z pewnością zastanawiamy się czy mamy szansę, by gdzie obejrzeć dane spotkanie sportowe.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Oglądaj na żywo i obstawiaj!

Transmisje meczów live są oczywiście dostępne w większości przypadków u bukmachera, z którego oferty korzystamy (tu polecamy fortuna.pl – najwięcej meczy po zalogowaniu do oglądania). Nie zawsze są one dostępne dla wszystkich. Bukmacherzy wymagają od nas byśmy co najmniej zalogowali się na swoje konto. Niektórzy muszą zatem pomyśleć o tym, by specjalnie się tam zarejestrować. To także może być dobry chwyt marketingowy, by zwabić do siebie kolejnych typerów.

Niektórym bukmacherom jednak nie wystarczy, by być zalogowanym. Są i takie firmy, które wymagają od nas byśmy mieli na koncie nawet kilka groszy. Można zatem powiedzieć, że jest to pewna forma zapłaty, bo jak wiadomo nie da się wpłacić na konto u bukmachera nawet kilku złotych.

Tutaj te stawki są o wiele większe, zatem kuszą nas także do gry.

Gdzie szukać transmisji …

Oprócz bukmacherów jak fortuna.pl –  transmisje sportowe online możemy także szukać na innych stronach internetowych. Z dostępnością za darmo bywa tutaj także różnie. Niekiedy musimy mieć konto na danej stronie, a na innej stronie musimy zapłacić kilka złotych.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Warto jednak nadmienić, że są strony, które oferują transmisje sportowe zupełnie za darmo. I to ma swoją cenę, ponieważ takie wieści szybko się rozchodzą przez co możemy spodziewać się, że oglądany przez nas mecz będzie się często zacinał.

Warto także wspomnieć o animacjach, które u większości bukmacherów są zupełnie za darmo. To także ciekawe rozwiązanie dla osób, które typują mecze na żywo. Chcąc jednak miło spędzić czas jednocześnie typując dany mecz najlepiej jest oczywiście oglądać transmisję meczu na żywo.

Możliwości darmowe są dlatego też warto ich szukać w Internecie.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Otagowane: