Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
typowanie-meczy-przez-internet

Typowanie meczy za darmo?

Decydując się na typowanie meczy musimy przeznaczyć sporo czasu głównie na analizę spotkań.
Oczywiście możemy iść na skróty i kupić płatne typy, ale po co?

Kiedy siedzimy godzinami w domu i nie mamy co robić to do skonały sposób, aby dodatkowo jeszcze zarobić. Poza tym często jeśli dostajemy gotowe kupony to nie mamy przy nich analizy, a ona często jest równie ważna. To właśnie dzięki niej możemy zdecydować czy obstawiać dane wydarzenie sportowe czy też nie.
Stąd też zanim przeanalizujemy wszystkie „za” i „przeciw” może minąć sporo czasu.
Jeśli na poważnie traktujemy zakłady bukmacherskie i chcemy z nich czerpać zyski to musimy uwzględnić wszystko co możemy. Dlaczego zajmuje to aż tyle czasu? Zazwyczaj chcemy być pewni co do tego co zamierzamy obstawić. Dzięki tej pewności możemy czekać do samego końca spotkania, gdyż mamy ową pewność, że typ musi wejść. W wielu sytuacjach ta metoda się naprawdę sprawdza. Ale do rzeczy. Jeśli interesuje nas pewne zdarzenie sportowe to zazwyczaj zaczynamy tu głównie od swojej wiedzy. Nie musi być ona obszerna. Czasem wystarczy, że tydzień wcześniej czytaliśmy o danym zawodniku, np. że miał kontuzję.

Zatem dziś może nie zagrać w pełni sił, tym bardziej, że najważniejsze turnieje dopiero przed nim. To jest już bardzo ważna informacja. Poza tym są oczywiście statystyki. Tutaj najwięcej osób czerpie swoje wiadomości. Nie zawsze się one przekładają na wynik meczu, ale w końcu to tylko sport.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 3000 zł za wpłatę

Oprócz tego warto znaleźć ciekawe forum internetowe o tematyce bukmacherskiej. Tam z pewnością znajdziemy typy na dzisiejszy dzień i często również analizy.
To bardzo pomocne, jeśli nie jesteśmy do końca zdecydowani. Poza tym pozostaje nam szereg innych stron, głównie dotyczących statystyk i analiz innych graczy. Nie trzeba znać dobrze języków obcych, by móc przeglądać zagraniczne fora i strony internetowe.

Właśnie te wszystkie informacje składają się na „za” i „przeciw”, kiedy zamierzamy obstawić mecz. Nie zawsze będą one wszystkie nam potrzebne, ale zazwyczaj sprawdza się je wszystkie, by mieć jeszcze większą pewność co do danego typu, a to zajmuje naprawdę sporo czasu…

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

CZY TYPOWANIE JEST DLA MNIE?

Jest to dziedzina dla każdego - ale ... pod pewnymi warunkami. Po pierwsze cierpliwość, po drugie wiedza. Tu trzeba cały czas się uczyć i obserwować nie tylko wyniki i statystyki ale to jak dane drużyny czy zawodnicy się prezentują, jak jest pogoda i jakie warunki będą panować w trakcie meczu.
No i do zapamiętania jest jedna kwestia - stu procentowy pewniak nie istnieje w dzisiejszych czasach.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl