Typowanie na żywo w Betfan

6 listopada 2019 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
betfan rozrywka nietypowe zaklady 2021

Jak wiecie wszelcy nowi legalni bukmacherzy w Polsce (online) chcą nas (obstawiających) czymś zdziwić – od czasu do czasu są to promocje powitalne, a czasami propozycja zakładów, jednakże …
Współcześnie coraz ciężej zaznaczyć się na polu legalnych polskich firm bukmacherskich. Nowo przygotowane spółki przeganiają się w raz za razem w lepszych projektach, w wielu przypadkach zapominając co jest rolą zakładów.

O tym nie zapomniał legalnie działający polski bukmacher BETFAN, jaki pomijając wielu fajnych bonusów bukmacherskich, postanowił udostępnić Typerom coś, co z trudem wyszukać u innych firm bukmacherskich – dużą propozycję w rubryce „Rozrywka”.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Relaks w Betfan

W rubryce „Rozrywka” znajdziecie faktycznie wszystko, o co można się założyć. Ów legalny bukmacher wirtualny „Rozgrywkę” podzielił na poszczególne poddziały, gdzie wyszukamy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Gospodarkę” oraz „Wokół Sportu”.
W pierwszym z wskazanych najbardziej zachęcająco jest, gdy zbliżają się wybory. Wtedy zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą zaledwie „Politykę” można liczyć w setkach. Zaczynając od tego, kto będzie nr 1 na danej liście, aż po rezultaty poprzez uczestnictwo w debacie pojedynczych polityków.

betfan-bonus-na-start

Znacznym echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk postanowił zagrać na to, że Marszałek Kuchciński będzie wyrzucony ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła w trakcie, kiedy głośno było o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 pln i w mgnieniu oka pochwalił się swoim kuponikiem w social mediach.

Co warto jeszcze typować w Betfan?

Z reguły ludziska prawią, że jak nie ma o czym gadać to rozprawia się o aurze. Natomiast na www.betfan.pl można osobistą „erudycję” o aurze spieniężyć, bowiem można się założyć o deszcz, o temperaturę, czy nawet o wiatr! Gdy pułap Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher online przez cały czas, co chwilę dorzucał zakłady wzajemne w sieci na wysokość polskiej rzeki w danym mieście. Patrząc na to dojrzewam do morału, że frazes „zakładamy się o wszystko” w Betfan to nie bezwartościowy slogan.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Równie interesujące zakłady wzajemne online są w dziale „ShowBiznes”. Abstrahując od rutynowych typów na zwycięzców Oscarów oraz pozostałych wspaniałych nagród, BETFAN.PL oferuje zakłady bukmacherskie on line np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, bądź na to „jaka instytucja pierwsza wyprawi człowieka na Marsa”.
Co więcej co tydzień natrafimy na swoiste typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na wymienionych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż polskiego legalnego bukmachera uzyskają wieść o tym, że dowolna gwiazda jest w ciąży, da się natychmiast odnotować zakłady na płeć dziecka. Dawniej również ogłaszali na swojej stronie do typowania przez internet typy na barwę włosów ślicznotki z okładki słynnego miesięcznika „Playboy”.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Zakłady wzajemne nie tylko na sport

„Wokół sportu” to dział jaki każdego fanatyka sportu nad wyraz zaciekawi. W tym miejscu odszukamy zakłady na to, kto zostanie następnym managerem klubu „x”, czy też do jakiego klubu pójdzie reprezentant „y” w następnym sezonie. Identycznie przypadek się ma, jeśli chodzi o wolumen goli.
Najciekawszym zakładem z poprzednich było to „czy ktoś wbiegnie na murawę w ciągu ubiegłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na boisku pojawiła się popularna modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał duże sumy swoim Typerom, którzy zaryzykowali no i postawili na to pieniądze.

Chcecie dowiedzieć się dużo więcej o ofercie tegoż wirtualnego polskiego nowego bukmachera? To polecamy zajrzeć na www.betfan.pl – tam wyszukacie wszystko o czym pisaliśmy, a nawet i więcej…

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Otagowane: