Typy na piłkę ręczną

8 stycznia 2020 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
typy na pilke reczna 2022

Czy prognozowanie piłki ręcznej daje okazję na zysk? Czy oferowane sportowe typy na piłkę ręczną to akuratne typy?

Ostatnimi czasy niezbyt dobrze wiedzie się naszym piłkarzom szczypiorniaka. Z niegdysiejszej potęgi, jakiej kapitanował Bogdan Wenta, pozostało niewiele. Starczy zakomunikować, iż na ME, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „szczypiorniści” ostatnim tchem co się dostali. Dlatego także fani w Polsce nie są aż tak ogromnie z werwą usposobieni do nadchodzących meczów.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Morytko królem strzelców?

Legalnie funkcjonujący krajowy bukmacher BETFAN okazał zakłady na mecze odnośnie formy Rodaków na ME w piłce ręcznej. Obecnie zdołacie zaryzykować na to, kto zostanie najlepszym napastnikiem i na to ile bramek zdobędzie / utraci polska reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie na początkowy zakład to klarownym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest jednym z trzech ambasadorów swojego zespołu.
Para innych to golkiper Mateusz Kornecki oraz instruktor bramkarzy – legendarny Sławomir Szmal, jaki był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o jakiej rozpamiętywaliśmy na starcie materiału.

Legalnie działający bukmacherzy w Polsce poniekąd nie liczą na akuratny występ „Biało-Czerwonych”. Legalnie funkcjonujący lokalny bukmacher BETFAN uważa, iż Nasi są bez szans na awans z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy oraz Szwajcarzy.
Łańcuch wypunktowanych ekip nie jest przypadkowa, gdyż to oczywiście tak powinna wyglądać chronologia na zakończenie grupowych zmagań. Gracze Patryka Rombela winni w ocenie legalnego krajowego bukmachera zamykać niniejszą stawkę…

betfan-bonus-na-start

Nie za bardzo dobre przewidywania

W minionych testach przed mistrzostwami nasi reprezentanci rozegrali 3 otwarte spotkania, w jakich trzy przegrali. Polscy zawodnicy byli słabsi od Hiszpanii, Portugalii oraz Rosji. Po owych ciosach trener reprezentacji zadecydował by zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę oraz prawego pomocnika Michała Szyby. Czy niniejszy ruch podziała motywująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak zauważacie, z przykrością muszę stwierdzić nie przepowiadamy wygranych naszym reprezentantom na przedstawianym turnieju. Chcielibyśmy się oczywiście mylić w naszych przepowiedniach, lecz doprawdy trudno doszukiwać się któregokolwiek światełka w tunelu. Rywalizację na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od spotkania ze Słowenią. Potem czeka ich konfrontacja ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po kolejnych dwóch dniach przerwy, rywalizację w grupie F sfinalizują pojedynkiem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi kadrowicze ewidentnie dobrze pamiętają jak sami byli olśnieni efektami reprezentacji Bogdana Wenty.
Wspaniale by było odnieść się do owych spektakularnych czasów, kiedy byliśmy siłą piłki ręcznej. Zresztą, trzeba też podejść z pokorą do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Koniec końców polska piłka ręczna przeżywa aktualnie wymianę pokoleń, stąd należy co nieco poczekać na kolejne złote okresy polskich szczypiornistów.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Przewidywany zwycięzca mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Ażeby na bieżąco obstawiać mecze wyselekcjonuj najciekawszą aplikację do obstawiania wydarzeń sportowych (https://www.bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/)

Otagowane: