Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
zaklady-bukmacherskie-wyscigi-konne

Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne

Wyścigi konne są dość mało popularne w Polsce. W Polsce sportem narodowym jest piłka nożna i to ona zajmuje najwięcej miejsca, jednak w zakładach bukmacherskich wyścigi konne są równie popularne.
Co więcej, w niektórych krajach jest to sport na równi z piłką nożną, a nawet bardziej popularny. U coraz więcej bukmacherów możemy zauważyć, że w ich ofercie są wyścigi konne. Nie obstawiamy ich, ponieważ często nie znamy panujących tam haseł. Nie jest to nic trudnego.
Poniżej zostaną przedstawione najpopularniejsze rodzaje zakładów na wyścigi konne, które z pewnością się nam przydadzą.

Zacznijmy zatem od najprostszego z nich – zakład na zwycięstwo danego konia, zwany na niektórych stronach bukmacherskich pod hasłem „z góry” czy po prostu „win”.
Najczęściej tuż obok danego konia występuje aktualny kurs i to właśnie jest typowanie na zwycięstwo konia. Zakład wygrywamy tylko i wyłącznie wtedy, gdy nasz wybrany koń zakończy bieg na pierwszym miejscu. Przy tym rodzaju zakładów warto wspomnieć o zakładzie „Lay”. Ten zakład nie jest już proponowany u większości bukmacherów. A stosuje go chociażby Superbet. W tym przypadku typujemy konia, które na pewno NIE wygra typowanego biegu.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Ponad 3500 zł w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

Wracając jednak do głównego zakładu na zwycięsko konia to możemy tu liczyć na kursy co najmniej 2,00-2,25. Zdarzają się niższe, ale są one rzadkością. Wiadomym jest, że nie zawsze wygrywają faworyci, stąd możemy upolować na o wiele większe kursy na zwycięstwo, a te oscylują w granicach 19,00, a nawet 51,00.
Ryzykując tak wysokie kursy należy wspomnieć o kolejnym rodzaju zakładzie, a mianowicie „each way”. Przykładowo stawiamy, że bieg wygra koń o kursie wysokim np. 51,00. Możemy tu postawić 10 zł na jego wygraną – wtedy wygramy 510zł. Możemy również zabezpieczyć się zakładem „each way”, czyli nasz koń zajmie miejsce w pierwszej trójce.
Wybierając tą możliwość również musimy postawić 10 złotych. Zatem jeśli nasz koń nie wygra, ale będzie co najmniej na 3 miejscu to możemy również zainkasować zysk. Nie będzie on tak duży jak w przypadku wygranej, ale zawsze możemy liczyć na choć niewielkie zarobek. Dlatego też zakłady „each way” stosuje się przy wyższych zakładach.

Przejdźmy teraz do bardziej pasjonujących, a zarazem ryzykowniejszych rodzajów zakładów na wyścigi konne – dwójki i trójki.
Kolejno: foceract i tricast. Zacznijmy od dwójki, czyli forecast.
Tutaj musimy wytypować w odpowiedniej kolejności dwa pierwsze konie na mecie. Tutaj kursy są jeszcze wyższe niżeli na samo zwycięstwo. Jednak prawdopodobieństwo wygranej jest niższe. Wytypowanie dwóch najlepszych koni w odpowiedniej kolejności to nie lada wyzwanie. Nie jest to oczywiście niemożliwe. O wiele trudniej jest w przypadku trójki – tricast.
Tu podobnie jak w przypadku dwójki, ale w tutaj musimy wytypować kolejne trzy najlepsze konie na mecie w odpowiedniej kolejności. Kursy na wyścigi konne? Mogą sięgać na ponad 3000,00! Ciężko jest to wytypować, ale dla zabawy możemy poświęcić na to kilka przysłowiowych groszy.
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
20zł Freebet
+ 2000zł za depozyt
3500złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 2000 zł do 200 zł

 

JAK OBSTAWIAĆ WYŚCIGI KONNE ?

Powyższe rodzaje zakładów bukmacherskich na wyścigi konne to podstawy. Ich znajomość z pewnością ułatwi nam typowanie gonitw na wyścigach. Swoją drogą sam od pewnego czasu obstawiam wyścigi koni co i Wam polecam. Nie skupiajcie się tylko na jednym koniu i bacznie obserwujcie pogodę przed gonitwami.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl