Zakłady bukmacherskie – jak zarabiać i ograć buka

15 sierpnia 2018 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
Zaklady bukmacherskie jak zarabiac 2022

W momencie gdy rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi czyli bukmacherką, wszystko może Ci się wydawać proste i bezproblemowe. Jeśli wcześniej próbowałeś typować wyniki spotkań sportowych i udawało Ci się trafnie określać, która z drużyn biorących w nich udział zwycięży lub który zawodnik indywidualny zdobędzie najwięcej punktów, jesteś idealnym kandydatem do typowania w internecie.

Typowanie wyników meczy może być zajęciem zarówno przyjemnym i satysfakcjonującym, jak i dochodowym dzięki korzyściom finansowym, jakie możesz odnieść, obstawiając swoje przewidywania w konfrontacji z bukmacherskimi kursami. Wiele serwisów bukmacherskich online udostępnia specjalne serie określane jako „zakłady sportowe dla początkujących”.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Nowi użytkownicy danego serwisu bukmacherskiego mogą dzięki temu sprawdzić trafność swoich przewidywań, najczęściej bez bolesnych konsekwencji finansowych, które mogłyby tylko ich zniechęcić do dalszego typowania, a na tym bukmacher mógłby sporo stracić. Serwisy bukmacherskie udostępniają także możliwość próby obstawiania internetowego bez wnoszenia opłat – zazwyczaj jest to określona ilość zakładów oraz dotyczy konkretnych spotkań sportowych (najczęściej tych o najwyższym prestiżu).

Takie typowania organizowane są specjalnie na potrzeby klientów, którzy zaczynają obstawiać w internecie i chcą sprawdzić swoje możliwości.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Jak zarabiać na zakładach?

Aby dowiedzieć się, jak grać na zakładach by zarabiać, najczęściej potrzebujesz bardzo dużo czasu, by się wdrożyć i poczynić odpowiednie obserwacje wielu spotkań sportowych oraz zmian kursów w trakcie trwania danego meczu czy innego wydarzenia.

Idealnie nadają się do tego formy zakładów „na żywo”, gdzie możesz na bieżąco nadzorować, jak mają się Twoje przewidywania w stosunku do sytuacji na polu wybranego przez Ciebie wydarzenia z określonej dyscypliny sportowej.

Tak jak w przypadku większości zajęć i naszych aktywności, praktyka czyni mistrza – im więcej meczy będziesz obserwował jako gracz początkujący, tym lepiej będziesz mógł obstawiać w przyszłości. W internecie dostępnych jest wiele opracowań oraz serwisów tematycznych dotyczących zakładów bukmacherskich dla osób, które zaczynają typować wyniki meczy przez internet.

Obstawianie meczów na zakładach u bukmacherów dla początkujących z pozoru może być bardzo prostym zagadnieniem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Musisz jednak przyzwyczaić się do myśli, że prawdziwej wprawy nabierzesz dopiero w momencie, gdy Twoje typowania będą regularne i oparte na własnych obserwacjach i chłodnych analizach, pozbawionych emocji sportowych związanych z danym spotkaniem czy też Twoją ulubioną drużyną.

Otagowane: