Zakłady bukmacherskie – jak zarabiać i ograć buka

15 sierpnia 2018 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
Zaklady-bukmacherskie-jak-zarabiac-150x150 Zarabianie na zakładach Obstawianie meczów

W momencie gdy rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi czyli bukmacherką, wszystko może Ci się wydawać proste i bezproblemowe. Jeśli wcześniej próbowałeś typować wyniki spotkań sportowych i udawało Ci się trafnie określać, która z drużyn biorących w nich udział zwycięży lub który zawodnik indywidualny zdobędzie najwięcej punktów, jesteś idealnym kandydatem do typowania w internecie.

Typowanie wyników meczy może być zajęciem zarówno przyjemnym i satysfakcjonującym, jak i dochodowym dzięki korzyściom finansowym, jakie możesz odnieść, obstawiając swoje przewidywania w konfrontacji z bukmacherskimi kursami. Wiele serwisów bukmacherskich online udostępnia specjalne serie określane jako „zakłady sportowe dla początkujących”.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Nowi użytkownicy danego serwisu bukmacherskiego mogą dzięki temu sprawdzić trafność swoich przewidywań, najczęściej bez bolesnych konsekwencji finansowych, które mogłyby tylko ich zniechęcić do dalszego typowania, a na tym bukmacher mógłby sporo stracić. Serwisy bukmacherskie udostępniają także możliwość próby obstawiania internetowego bez wnoszenia opłat – zazwyczaj jest to określona ilość zakładów oraz dotyczy konkretnych spotkań sportowych (najczęściej tych o najwyższym prestiżu).

Takie typowania organizowane są specjalnie na potrzeby klientów, którzy zaczynają obstawiać w internecie i chcą sprawdzić swoje możliwości.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl/bonusy

Jak zarabiać na zakładach?

Aby dowiedzieć się, jak grać na zakładach by zarabiać, najczęściej potrzebujesz bardzo dużo czasu, by się wdrożyć i poczynić odpowiednie obserwacje wielu spotkań sportowych oraz zmian kursów w trakcie trwania danego meczu czy innego wydarzenia.

Idealnie nadają się do tego formy zakładów „na żywo”, gdzie możesz na bieżąco nadzorować, jak mają się Twoje przewidywania w stosunku do sytuacji na polu wybranego przez Ciebie wydarzenia z określonej dyscypliny sportowej.

Tak jak w przypadku większości zajęć i naszych aktywności, praktyka czyni mistrza – im więcej meczy będziesz obserwował jako gracz początkujący, tym lepiej będziesz mógł obstawiać w przyszłości. W internecie dostępnych jest wiele opracowań oraz serwisów tematycznych dotyczących zakładów bukmacherskich dla osób, które zaczynają typować wyniki meczy przez internet.

Obstawianie meczów na zakładach u bukmacherów dla początkujących z pozoru może być bardzo prostym zagadnieniem.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

Musisz jednak przyzwyczaić się do myśli, że prawdziwej wprawy nabierzesz dopiero w momencie, gdy Twoje typowania będą regularne i oparte na własnych obserwacjach i chłodnych analizach, pozbawionych emocji sportowych związanych z danym spotkaniem czy też Twoją ulubioną drużyną.

Otagowane: