Bonus za rejestrację – u jakiego bukmachera?

27 maja 2019 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
pzbuk pl 2021

Dzisiaj wystartowała nowa wersja strony do typowania spotkań www.pzbuk.pl, jaka jest pierwszym krokiem nowej fazy rozrostu na polskim rynku rzeczonego legalnego bukmachera online.

Wprowadzając zmiany inspirowali się w szczególności graczy opiniami i recenzjami. Posiadamy nadzieję, iż nowiusieńka powłoka od strony graficznej spodoba się Wam a zawężona nawigacja spowoduje, iż będziecie chętnie typowali zdarzenia sportowe właśnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Nieco informacji o PZBUK

To tak naprawdę nowiutki bukmacher działający w sieci w Kraju albowiem rozpoczął działalność dopiero w 2018 roku. Jego oferta na razie jest bardzo skromna lecz non stop poprawiana – przez co mamy wiarę iż w nie długim terminie dorówna do przeciętnej wśród buków w Polsce.
Gracze nade wszystko skierują atencję na bardzo prostą stronę do typowania meczy piłkarskich on line – z tej przyczyny typowanie jest banalne i co więcej przyjemne.
Na domiar tego dochodzi niezwykle natychmiastowa oraz kompetentna asysta w przypadku kłopotów z zakładami u bukmachera.

Śmiała oferta w trakcie rejestracji

PZBuk począł świadczyć najbardziej opłacalny asymetryczny bonus od depozytu za założenie konta w Kraju!

pzbuk kod bonusowy 2021

Którykolwiek typujący po dokonaniu depozytu 200 złotych uzyska de facto 500 pln na grę w zakładach bukmacherskich.
Wespół z nowiutką stroną zamykają także prace nad aplikacją na telefon, która powinna zadowolić dowolnego typującego. Aplikacja na telefon PZBUK będzie przystępna w podobny sposób na komórki Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Wzajemne zakłady wirtualne także są dostępne już na stronce www.pzbuk.pl. W propozycji odnajdziesz wyścigi konne, czworonogów, football i koszykówka.

Regulamin nowej propozycji na start

Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. nazywana w dalszym ciągu pzbuk.pl.
Promocja jest dostępna wyłącznie dla nowo otwierających konta grających pzbuk.pl również dla tych, którzy nie wykorzystali w dalszym ciągu z żadnej innej oferty na start.
Propozycja na start „Dodatek 150% do 500 pln” podmienia wszelkie inne oferty w trakcie rejestracji, w tym szablonową promocję w trakcie rejestracji „Gratisowy zakład 50 złotych”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Wielkość dodatku na start przyznawana jest jednorazowo na jednego konsumenta. Bonus na początek przyznawany jest w zależności od wysokości spełnionego depozytu, wedle założenia, iż wielkość dodatku stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 złotych.
Maksymalna wielkość depozytu uprawniająca do nabycia dodatku wynosi 200 złotych. Typer otrzymuje bonus po uskutecznieniu wymogu określonego w ust. 4.

By zrobić użytek z dodatku na start grający musi poprawnie sprawdzić swój numer telefonu, zrobić wpłatę w wysokości min. 100 złotych a także aktywować bonus w trakcie depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Wypłaty środków promocyjnych wolno zrobić po zrealizowaniu warunków obrotu.
Wymogiem obrotu dodatkiem jest wykonanie zakładów wzajemnych w wysokości 4-krotności sumy depozytu i dodatku na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta promocyjna ważna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od momentu włączenia oferty przy rejestracji użytkownik ma do 60 dni na wykonanie potrzebnego obrotu pieniędzmi, niezależnie od terminu egzystowania propozycji.
Bukmacher gwarantuje sobie prawo od odwołania alternatywnie wycofania niniejszej propozycji bądź modyfikacji jej zasad w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

1 użytkownik zdoła zrobić użytek z propozycji tylko 1 raz.

Ów bukmacher wirtualny rezerwuje sobie możliwość do odmowy przyznania dodatku w następujących okolicznościach:
a) w momencie łamania normy “1 użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
– obstawiający ma więcej aniżeli jedno konto o identycznym adresie IP;
– zakładaniu kont o jednakowych danych czy też pozostałym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, nr. karty płatniczej / debetowej, lub innej metody płatności;
– typer ma więcej aniżeli jedno konto;

b) w momencie naruszenia jakiegokolwiek z warunków promocyjnych i niniejszego Kodeksu;
c) gdy występują dowody zmowy między konsumentami w obstawianiu zakładów
d) w momencie kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub aktualnie nadużywa systemu promocyjnego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Bukmacher może usunąć przypisany bonus oraz anulować wynikłe z niego wygrane w momencie złamania obecnego Regulaminu.

Otagowane: