Wybór bukmachera

Ważne by wybrać nie jednego a kilku do gry na zakładach.

czytaj dalej

Zarabianie na zakładach

Zdobądź podstawy i zarabiaj obstawiając mecze online.

czytaj dalej

Obstawianie na żywo

Tak najlepsi typerzy zarabiają u bukmacherów.

czytaj dalej
 
jak-ograc-bukmachera

Wybieramy: najlepszy bukmacher w Polsce

Dla nowych graczy nie stanowi to większego problemu. A szkoda, bo powinno. Mowa tu oczywiście o wyborze odpowiedniego bukmachera. Na polskim rynku oferta jest trzeba przyznać coraz bardziej imponująca. Jak to bywa firmy bukmacherskie te kuszą swoich nowych klientów oczywiście bonusami powitalnymi (cashback, freebet, podwajają wpłaty).
I trzeba przyznać, że idzie im to naprawdę fantastycznie.

Zazwyczaj możemy liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Niektórzy bukmacherzy proponują nam gotówkę – ile wpłacimy, tyle samo dostaniemy zupełnie gratis. Jest to sprytnie pomyślane, ponieważ początkujący typerzy nie mają najlepszego startu, stąd tak ciekawe oferty współpracy.

Nie zaprzeczamy, że bonus powitalny które oferuje praktycznie każdy nawet najlepszy bukmacher w Polsce online to aspekt mało ważny. Warto jednak spojrzeć na inne, równie ważne, a często nawet ważniejsze sprawy.

Po pierwsze wybierając bukmachera musimy się zastanowić co zamierzamy tak naprawdę typować?
Czy jesteśmy nastawieni tylko na piłkę nożną, a może tenis ziemny, a może na amerykańską koszykówkę?

Bukmacherów online jest wielu ale najlepszy bukmacher w Polsce może być tylko jeden... Jednak nie każdy z nich może zainteresować nas swoją ofertą. Kiedy zbadamy to dogłębniej to zauważmy, że niektóre strony nawet nie mają w swojej ofercie spotkań, które by nas interesowały. Zatem otwieranie tam konta tylko dla bonusu jest zbędne.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

Oferta bukmachera to jeden z najważniejszych punktów przy jego wyborze. Kolejną sprawą są kursy. Jeśli wahamy się przy wyborze trzech stron to warto właśnie zwrócić uwagę na kursy. Kolejną ważną kwestią jest szata graficzna strony internetowej danego bukmachera internetowego.
Wydawać by się mogło dla niektórych śmieszne, ale to prawda. Należy zwrócić na to uwagę, ponieważ z pewnością będziemy grać mecze na żywo, a także chcieli szybko i bezproblemowo wyszukiwać kolejne spotkania sportowe. Jeśli nie będziemy odpowiednio szybko poruszać się na stronie, to możemy stracić mecze z wysokimi kursami.

Pamiętajmy jednak, że nie musimy ograniczać się do jednego bukmachera. Wielu graczy posiada dwa, a nawet trzy konta u różnych bukmacherów. Każdy charakteryzuje się mimo wszystko inną ofertą czy kursami.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
20zł Freebet
+ 2000zł za depozyt
3500złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 2000 zł do 200 zł

 

Nasz wybór najlepszego...

Nie jest to jakoś wybitnie trudne ale warto znać kilku najlepszych. A są to Superbet, STS i Fortuna. Ten pierwszy za świetną aplikację - najlepszą w tym zestawieniu. Ten drugi czyli Fortuna za podejście do gracz - to bardzo ważny aspekt przy wyborze + świetne kursy i promocje czasowe. A ten trzeci najlepszy bukmacher to STS - za całokształt - ma wszystko to co powinien mieć najlepszy bukmacher w Polsce.

Bukmacher internetowy Fortuna Bukmacher internetowy STS Bukmacher internetowy Forbet Bukmacher internetowy Etoto Bukmacher internetowy Betfan Bukmacher internetowy LVBET Bukmacher internetowy Superbet Bukmacher internetowy PZBUK

Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym. Prosimy o korespondencję na adres kontakt [g] bet-club [kropa] pl