Legalny bukmacher internetowy? Ale który jest legalny?

29 sierpnia 2018 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
Legalny bukmacher internetowy w polsce 2020

„Który bukmacher jest legalny?” – to chyba dziś najpopularniejsze pytanie na forach bukmacherskich. Gracze, którzy zrobili sobie dość długą przerwę w typowaniu lub też nie byli na bieżąco z informacjami mogą być naprawdę zaskoczeni chcąc zalogować się u dotychczasowego bukmachera.

A nie ma co ukrywać, że większości z nas obstawiało mecze u bukmacherów, którzy nie posiadali polskiej licencji.

Co się z nimi zatem stało?

Po prostu wycofali się z naszego rynku. Obecne prawo zakazuje oferowania zakładów bukmacherskich przez firmy, które nie posiadają polskiej licencji. Strony internetowe są blokowane. Na większości z nich nie ukazuje się kompletnie nic, a na innych widnieje informacja, że bukmacher wycofał się z naszego rynku.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Gracze zatem masowo odwiedzają fora i czaty bukmacherskie pytając, które zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne.

Na szczęście na rynku jest kilka firm, które mogą zgodnie z prawem oferować swoje usługi. Nie jest ich zbyt wiele, bo zaledwie siedem. Gracze, którzy kiedyś omijali szerokim łukiem takich bukmacherów jak: Fortuna, STS, Etoto, Totolotek, Milenium, ForBet czy LVbet muszą na nowo interesować się ich ofertami, kursami czy bonusami powitalnymi.

To właśnie ci bukmacherzy internetowi są w pełni legalni i możemy się u nich bez problemu zarejestrować i dalej obstawiać mecze.

A co z bukmacherami, którzy próbują obejść ustawę?

Należy do nich chociażby Unibet czy Sportingbull. Ci bukmacherzy za wszelką cenę chcą zostać dostępni dla polskich graczy. Oczywiście na terenie naszego kraju działają oni nielegalnie, choć posiadają licencję innych państw często Unii Europejskiej.

Korzystanie jest zabronione choć dostępne bez żadnych informatycznych obejść. Unibet zastosował nową nazwę domeny internetowej, z kolei Sportingbull oferuje nam ściągnięcie aplikacji na pulpit komputera dzięki czemu możemy z niej korzystać zawsze. I z pewnością wielu nadal by korzystało z tej możliwości, gdyby nie portfele internetowe, które postanowiły również zablokować nam możliwość wpłat i wypłat do nielegalnych bukmacherów działających w internecie.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Legalni bukmacherzy

Automatycznie nie dziwi fakt, że graczy jest coraz mniej. Ci grający rekreacyjnie nie posiadają odpowiednio dużo gotówki, by na dłużej obstawiać mecze. Z kolei gracze zawodowi dosyć szybko są limitowani. Możemy mieć tylko nadzieję, że za kilka tygodni pytając „który bukmacher jest legalny?” znajdziemy więcej znanych nam nazw.

Póki co do dyspozycji mamy kilku legalnych bukmacherów, którzy prześcigają się głównie w wysokości bonusu powitalnego, by tym samym ściągnąć do siebie jak największą grupę graczy.

Rank Bukmacher Rating Bonus Opinia
1 LVBET4.6/5 100% do 1000zł Strona www
Czytaj opinie
2 Fortuna4.5/5 100% do 400zł Strona www
Czytaj opinie
3 Totolotek4.3/5 100% do 1000zł Strona www
Czytaj opinie

Otagowane: