Obstawianie meczów na żywo w trakcie oglądania meczu

26 października 2018 Dodane w Blog bukmacherski przez Brak komentarzy
Obstawianie na zywo 2022

Firmy bukmacherskie dają nam nie tylko możliwość obstawiania meczów na żywo ale i czasami jak fortuna.pl czy totolotek.pl oglądnięcia ich na żywo. Każda z nich liczy na zarobek. A ten widnieją przecież pod postacią nas samych – typerów. Bukmacherzy każdy swój ruch – nową opcję obstawiania, promocje, bonusy dla nowych i starych wyjadaczy dokładnie planują.

Tutaj nie ma mowy o błędzie. Ten mógłby za dużo kosztować bukmachera. Jeśli wydaje Ci się, że opcja wypłacenia wcześniej pieniędzy czy możliwość typowania na żywo to głównie wielka zaleta typera to jesteś oczywiście w błędzie. Wszystko jest tak wymyślone, by to bukmacher był na wygranej pozycji. Nie inaczej bywa z typowaniem na żywo, które to poleca się głównie osobom, które nie są laikami.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Obstawianie meczów na żywo

Obstawianie meczów na żywo to wbrew pozorom ciężkie zadanie. Niektóre dane mogą nas wprowadzić w zbyt wielką euforię, a przez to możemy błędnie typować. Będąc jednak doświadczoną osobą możemy sobie na to pozwolić. Oczywiście nie wszystkie spotkania sportowe są dostępne na żywo u bukmachera dlatego też szukamy innych rozwiązań. Jednym z nich jest streaming.

Transmisja online meczu to tutaj główna oferta. Na owych stronach znajdziemy wiele meczy, które nie są transmitowane ani u bukmachera, ani w telewizji. Stąd też niektóre z nich, te najbardziej wyszukane bywają płatne. Bywa i tak, że mamy możliwość wyboru pomiędzy darmową i płatną opcją.

Która opcję wybrać?

Darmowe transmisje sportowe to nie jest rzadkość, tym bardziej w dobie komputerów.

Stąd też warto je wybierać. Poza tym w ich przypadku nie mamy nic do stracenia oprócz często kilkunastu stratnych sekund, które musimy poświęcić przeglądając na początku reklamy. Jeśli dany stream nie działa możemy sprawdzić kolejny darmowy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Kiedy już wykorzystamy tę możliwość dopiero wtedy warto przejść do płatnych transmisji sportowych. Nie dajmy się jednak naciągnąć na zbyt wysokie kwoty. Często naciągacze próbują nas wrobić w płatne smsy. Poza tym płatne transmisje sportowe nie różnią się niczym specjalnym od darmowych. Jeśli dana strona nie oferuje więcej linków warto poszukać kolejnej. A tych naprawdę nie brakuje. Po prostu warto wiedzieć, że najlepszą opcją są darmowe transmisje.

Otagowane: