Obstawianie piłki nożnej czyli meczów piłkarskich

25 sierpnia 2018 Dodane w Jak grać u bukmachera przez Brak komentarzy
Obstawianie meczy pilki noznej 2021

Jak obstawiać mecze piłki nożnej by zarabiać na tym…

Jeśli interesuje was sport, nie raz pewnie korciło was obstawianie meczów piłki nożnej. Na czym to polega? Obstawiamy wynik meczu, liczbę bramek, rzuty rożne – lub też wiele innych aspektów. Jeśli trafiamy – wygrywamy gotówkę. Słowem – hazard.

Najcięższym orzechem do zgryzienia jest obstawianie meczy na żywo, tutaj możemy zyskać bardzo dużo, ale równie dużo stracić. Dlaczego? Sytuacja na polu zmienia się, kursy szaleją, adrenalina rośnie – stawiamy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jeśli analizujemy spotkania wcześniej, prawdopodobieństwo trafienia samego wyniku jest dużo większe, ale stawki są mniej korzystnie. Niestety zakłady bukmacherskie to środowisko, w którym bez dużego ryzyka nic nie osiągniemy.

Można mówić, że istnieją pewne sposoby na zysk, na pomnażanie kapitału, triki co stawiać czego nie – bzdura: sport to loteria. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co wydarzy się na boisku. Dlaczego? A to kontuzja, a to emocje piłkarza, a to sprzedany mecz….

Jakie mecze piłki nożnej obstawiać?

Zatrzymując się przy sprzedanym meczu, pojawia się pytanie: którą ligę obstawiać, jakie mecze obstawiać?

No cóż, trzeba znać realia. Jeśli mówimy o polskiej lidze – logiczne jest, że najmniej sprzedanych meczy będzie w naszej ekstraklasie, im niższa liga – tym po pierwsze zakładów mniej, a po drugie większe prawdopodobieństwo sprzedania meczu.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Niestety często sami piłkarze obstawiają swoje spotkania, co nie jest ani zabawne, ani też etyczne – takie panują realia.Na szczęście nie tylko u nas.

Jak typować by zarabiać?

Trzeba znać drużynę, śledzić wyniki – stawiać prognozy i słuchać bardziej doświadczonych graczy. Jeśli sport Cię nie kręci, chcesz zarobić – nie tędy droga, w tym trzeba siedzieć. Znasz ustawienia zespołu, znasz taktykę – widzisz co się dzieje na boisku, możesz reagować.

Stawiać coś tylko dlatego, że słyszałeś od kogoś jakieś strzępki informacji to jak rzut kostką do gry – albo wpadnie, albo nie. Im bardziej profesjonalny będziesz w tym co robisz, tym większe jest prawdopodobieństwo sukcesu.

Pamiętaj jednak, to tylko sport – tu reguł nie ma. Możesz wygrać, ale możesz również przegrać – niestety nie pieniądze wirtualne, a realne.

Otagowane: