Stań się postrachem bukmacherów

10 września 2018 Dodane w Jak grać u bukmachera przez Brak komentarzy
obstawianie dla poczatkujacych 2021

Sportem interesuje się większość z nas. Niekiedy wystarczy jedna transmisja meczy byśmy zaczęli interesować się kolarstwem czy siatkówką. Nasza pasja, wolny czas i chęci mogą być już dobrym początkiem do tego, by zamienić to w zarobek.

Nie mając jednak nigdy styczności z zakładami bukmacherskimi zastanawiamy się od czego zacząć obstawianie by stać się postrachem bukmacherów?

Najpierw wybierz bukmachera

Jeśli zamierzamy grać przez Internet, a tak gra większość osób warto zastanowić się u którego bukmachera chcemy obstawiać mecze. Czym powinniśmy kierować się podczas wyboru? Oczywiście ofertą.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warto zobaczyć czy dany bukmacher oferuje np. snookera, którego zamierzamy obstawiać. Warto także zwrócić uwagę na ilość rodzajów zakładów. Niektórzy bukmacherzy ograniczają się tylko do zakładów typu „kto wygra mecz”, a u jeszcze innych znajdziemy ponad sto innych rodzajów zakładów.

Warto także przeczytać regulamin danego bukmachera. Tak, wiemy. Nikt nie lubi czytać regulaminów.

Ale dzięki temu możemy uniknąć wiele rozczarowań czy wielkich przegranych. A w ostatecznych rozrachunku wina będzie nasza, bo przecież nie przeczytaliśmy regulaminu choć go zaakceptowaliśmy.

Co do samych opinii bukmacherów to nie warto sobie nimi zbyt mocno zawracać głowy, ponieważ wiele winy leży także po stronie samych użytkowników – którzy źle interpretują zdanie – stań się postrachem bukmacherów i najzwyczajniej w świecie starają się bukmachera oszukać – zwłaszcza na bonusach które bukmacherzy internetowi często oferują.

Rejestracja i bonus na start

Jeśli już znaleźliśmy odpowiedniego bukmachera należy się u niego zarejestrować. Bonus na start zawsze jest oczywiście mile widziany i większość bukmacherów go oferuje – zazwyczaj jest to podwojenie pierwszej wpłaty jak na totolotek.pl czy fortuna.pl lub bonus bez depozytu za rejestrację – tu polecić możemy stronę www.lvbet.pl lub wspomnianego wcześniej Totolotka.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Jak potem grać?

Po prostu należy zacząć obstawiać mecze (najlepiej korzystając z darmowej gotówki którą na start otrzymaliśmy od bukmachera po rejestracji konta do obstawiania). Nic tak nas nie nauczy jak własne błędy.

Początki na zakładach bukmacherskich nie bywają kolorowe. Ale wyciągając wnioski z naszych przegranych możemy dojść naprawdę daleko. W zakładach bukmacherskich liczy się doświadczenie zdobywane na własnej skórze.

Dzięki temu kolejnym razem pomyślimy kilka razy nad obstawieniem danego wydarzenia sportowego. Jedno jest pewne – nie stawiajmy od razu zbyt dużych kwot, a już na pewno nie cały depozyt. To absolutnie niczego nas nie nauczy.

Rank Bukmacher Rating Bonus Opinia
1 eTOTO4/5 100% do 1500zł Strona www
Czytaj opinie
2 Fortuna4.5/5 100% do 2230zł Strona www
Czytaj opinie
3 Totolotek3.9/5 100% do 500zł Strona www
Czytaj opinie

W przyszłości pamiętajmy także o wygranych, by nas zbytnio nie dekoncentrowały podczas kolejnego typowania meczów u bukmachera. I nigdy nie spoczywajmy na laurach gdyż by stać się postrachem bukmacherów trzeba cały czas się uczyć i umieć zachować zawsze zdrowy rozsądek.

Otagowane: