W Milenium SUPEROFERTA – sprawdź nowości

16 sierpnia 2019 Dodane w Bukmacherzy online przez Brak komentarzy
milenium promocje bukmacherskie 2019 2021

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Za darmo zakład po rejestracji, bonus w trakcie rejestracji za depozyt plus Happy Hour na zakłady przed spotkaniem to pierwszorzędna propozycja bukmacherska.
Multum z tych ofert jest dla każdego obstawiającego (nie tylko dla tego jaki ledwo założył konto u bukmachera) jaki posiada konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To kapitalna oferta dla nowo rejestrujących się typerów online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i weź ekwiwalent początkowej wpłaty aż do 1000 PLN!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć BONUS NA START?

Załóż internetowe konto typującego a także zakreśl pole „Chcę zdobyć BONUS PO REJESTRACJI”. W terminie 10 dni od rewizji konta dokonaj pierwszą wpłatę. Następnie zagraj cztery razy kwotę pierwszego depozytu – na przestrzeni 60 dni.

Do oferty kwalifikowane są kuponiki z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem globalnym 2,00. Dzienny limit obrotu kwalifikowanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu reguł oferty dostaniesz od nas premię w wysokości Twojej początkowej wpłaty – do 1000 PLN.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z okazałą ilością meczy na kuponie? Z BONUSEM 5-10-15 podwyższysz kasę o dodatkowe 5, 10 albo 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej zdarzeń, tym większy przychód.

5-9 zdarzeń na kuponie – zapłata wyższa o 5%,
10-14 meczów – zapłata wyższa o 10%,
15 i więcej meczów – zapłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z PROMOCJI 5-10-15 zdołają skorzystać wszelcy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli obstawiasz w punkcie stacjonarnym, musisz posiadać kartę członkowską każdego koloru. O ile posiadasz internetowe konto gracza, do programu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś mimowiednie w momencie rejestracji.

milenium darmowy zaklad 2021

HAPPY HOUR na zakłady przed spotkaniem

Jak podnieść kasę na kuponie o 14%? Rób użytek z oferty Happy Hour na zakłady przed spotkaniem. Inaczej to typowanie bez podatku!

W ciągu godziny akcji promocyjnej zwiększasz zwycięstwo o 14% – kurs globalny zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez domyślne 0,88.

Jakie są zasady oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 spotkania (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą albo platynową kartą),
– minimum 4 spotkania (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z rubinową czy srebrzystą kartą).
Jak odczytujemy w regulaminie za zakłady bukmacherskie złożone w trakcie promocji Happy Hour nie są przypisywane punkty premiowe – o tym należy nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to wybitna promocja bukmacherska dla nowo rejestrujących się typerów, w której początkowy kupon nie jest związany z żadnym ryzykiem. Jeżeli przegrasz, przekażemy Ci jego stawkę – do 10 PLN. Oferta jest dostępna dla dowolnych nowo rejestrujących się klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak sięgnąć DARMOWY ZAKŁAD w necie?

Rejestrując wirtualne konto obstawiającego na www.milenium.pl, samoczynnie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera on-line Milenium. Aby skorzystać z promocji, wyróżnij pole „Pragnę pozyskać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak sięgnąć po DARMOWY ZAKŁAD w punkcie przyjmowania zakładów?

Wystarczy, że zrobisz całkowitą rejestrację nowego konta, po której uzyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Żeby spożytkować Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o akcesie do tejże akcji promocyjnej.

Czy Gratisowy Zakład to freebet i zdołam wykorzystać go bez wpłaty?

Nie. Aby skorzystać z oferty, powinieneś na początku dokonać depozyty na własne konto obstawiającego a także postawić rutynowy zakład. O ile będzie nie trafiony, uzyskasz zwrot stawki owego zakładu o maksymalnej wartości 10 PLN.
Jeśli początkowy kupon zawarłeś za kwotę powyżej 10 PLN, refundacja również wyniesie 10 PLN.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U buka wirtualnego Milenium ryzykowne obstawianie się kalkuluje. Typuj przynajmniej pięć meczy na kuponie z kursem 2,0, a odznaczymy Twoją brawurę – podniesiemy wygraną o 20%!

HAPPY HOUR Live

Uwielbiasz zakłady sportowe na żywo i emanacje zespolone ze obserwowaniem meczów, jakie przed momentem wytypowałeś?
Sięgnij po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dołącz wyższe nagrody – zwyczajnie w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki obejmuje:

– zakłady wzajemne na żywo,
– minimum 2 spotkania,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– blankiet rozpisowy, jeżeli całe kombinacje wykonują zasady akcji promocyjnej.

Czemu w ciągu Happy Hour Na żywo wygrywasz więcej? Bo w terminie obowiązywania oferty kurs globalny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez normatywne 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super mecze w propozycji ze zwrotem stawki. Rozgrywasz roztropnie i pewnie bo w przypadku plajty sprezentujemy Ci gotówkę na dalszą grę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Nie masz chęci na cierpliwe analizy a także sondowanie statystyk? Chcesz obstawić kupon, ale nie wiesz, które wyselekcjonować zdarzenia? Bestseller to wypróbowana metoda na zakład wielokrotny, w jakim wyszperasz najchętniej wybierane spotkania obstawiane przez pozostałych użytkowników.

Bestseller uaktualniamy non stop – ogólnie co 20 minut. Sprawdzaj często w rubryce zakłady wzajemne, które prognozy królują w Milenium i podążaj szlakiem najlepszych typerów.

TYPY DNIA

Najciekawsze pojedynki ze znacznie lepszym kursem, jakie możesz zespolić z dowolnymi zdarzeniami z rodzajowej propozycji!

SUPEROFERTA

Podnosimy kursy na kilkanaście popularnych zdarzeń każdego dnia!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim specjalistą i masz ukochaną ekipę, o której wiesz wiele? Dogłębnie testujesz mecze przed ich skreśleniem, a statystyka to Twe wtóre imię? Wyselekcjonuj zakład z łączeniem zakładów i obstaw i 5 zdarzeń z tego samego zdarzenia na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów bukmacherskich dozwala pomieścić na 1 kuponie kilka typów z pewnego spotkania piłkarskiego. Ofertę na pojedynki w najpopularniejszych rozgrywkach porcjujemy wtedy na kilka grup zakładów. Wszelka grupa zaznaczona jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie typu spotkania.

ZAKŁADY TURBO

O ile obstawiasz zakłady wielokrotne i poszukujesz lepszych nagród na najbardziej lubianych wydarzeniach sportowych, uruchom zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i pozyskaj i 30% lepszy kurs aniżeli w zakładzie wielokrotnym przygotowanym z jednakowych meczów.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj a także wygrywaj! Do nabycia nawet do 5% cashbacku za zbudowane zakłady! Co 30 dni zapewniamy gotówkę dla najodpowiedniej typujących pojedynki on-line!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl